Skocz do zawartości

[Barpek] Stuff 2016/17


Barpek

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się, zamówienie poszło! Może dobór produktów nie jest jakiś wyśmienity ale w tym roku postanowiłem postawić na tą hurtownię z racji tego, że jest w Krakowie. Paczkę mam z odbiorem osobistym oraz rabatem 10% dzięki forumowej akcji "Wspólne kupowanie w INS-Fireworks". Tutaj rozpiska:

 

EX1 Petardy Explosive 4op.
FP3 2op.
JC05 2op.
TIGER BOOM 2op.
P4A
P5A
P6A
P4C 2op.
P1228 2op.
TXB014
TXB078
JW06
JW07
JW08
TXB422 3szt.
TXB043
T-XB6490
TXB605
T6240
JM01
LONT 4m 1cm/s
W sumie wyszło 498,88zł. Zapraszam do komentowania i ewentualnej krytyki! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ułożony stuff! Song i Night of fire miazga! Do tego bardzo mocne petardy. Bardzo dobrze wydane pieniądze! Czekam na zdjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udałem się po paczkę do hurtowni INS-Fireworks, którą z resztą serdecznie polecam. Miła obsługa, mimo braków niektórych produktów zostały one szybko zastąpione innymi. Poniżej zdjęcia jak prezentuje się paczka + dwa zdjęcia tego co już skleciłem na szybko. Wszystko odpalane pojedynczo tylko 31.12 + będzie nagrywane rano+wieczór :)

CAŁOŚĆ

d4b0c5bf1934.jpg

WYRZUTNIE

dddc6b82f032.jpg

+BONUSY

5965ffc4e5c7.jpg

84baaa197b22.jpg

Spis produktów końcowych:
EX1 4szt
FP3 2szt
JC05 2szt
SFA2000

P4A 2szt
PP038D/B 2szt
P5A

P6A

TP12

P4B

TRIPLE BANGS

MEDIUM DYNAMIT

 

TXB078 NIGHT OF FIRE 49strz

JW5021 DARK AGE 36strz

TXB043 BRYK 36strz

JW06 KASJOPEJA

JW08 WENUS

T-XB6490 COLOR POSY

CF1604 NITE SKY BUSTER

 

JR04 DIABOLO

T6238 MULTICOLOR 20STRZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie!Wyrzutnie bardzo dobre z kapitalnym konkretem.Efektu i wspaniałej zabawy nie zabraknie.Będziesz miał zapewne cudownego Sylwestra :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej celujesz w karabinek z EX1 Explosive + grubsza doczepka, podobnie jak ja.

 

Triplex, Jorge, EuroPyro, PyroMoravia, Tomaszek... Widać eksplorujesz produkty różnych importerów, nie zamykasz się w sztywnych ramach.

 

Pozdrowionka i miłego strzelania, bo zestaw jest konkret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba sporo fajnych kosteczek ! :) chyba postawiłeś na efekty,i słusznie ! masz zestaw rakiet ale brakuje mi jeszcze jednego lepszego,porządniejszego i będzie gitara. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...