Skocz do zawartości

[endriu123457] Stuff 2016\2017


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza paczuszka ze sklepu PiroArt.pl dałem za nią 300zł, zamawiałem same 30mm kosteczki aby było wielkie WoOoOoOoOoOoOW :xmas_w00t: . Gratis dostałem kosteczkę Tropica 16sh 20mm Cassiopeia :christmascool: :67675:

 

 

Kolejna paczuszka będzie z Szelkami 2" firmy SuperPower 15szt mix efektów :xmas_happy: petardy 859 jak i inne. Część 3 już z marketów jak i mozliwe że odwiedzę sklep firmowy SUREX.

 

 

uR7ix6G.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba bardzo ładne kostki trzeba przyznać dobry wybór ! :) o 12 rozświetlisz niebo bez dwóch zdań ale widzę że jakieś pierdoły się znalazły co to by była zabawa bez nich. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór, kupiłeś jedne z najlepszych baterii w swoich przedziałach cenowych. Moim zdaniem tyle wystarczy :) Pozdrawiam i zapraszam do mojego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo niewielkiego budżetu złożyłeś mega stuffik z konkretami i dozą zabawy, będzie co podziwiać o godzinie 00 :D I jak jeszcze dojdą do tego szeleczki to już wogóle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2ffcc67241512.jpg

 

e550c02c359c4.jpg

 

Zdjęcie z paczką z Grom zbig (bomby 2") A reszta czyli TXP859, Tiger Boom, zielony dym, flara ze sklepu Piro Art.

 

 

Następna paczka będzie z zabawkami:

 

Wulkany, Rakiety, motylki.

 

Do tej pory wydałem 422zł, w tym jedna przesyłeczka 15zl czyli same fajerwerki mnire wyniosły 407zł

 

:christmascool: :67675: ONLY 16DAYS :f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff niczego sobie ;) Same dobre kostki, w tym cudowny Samum który zrobi dużo zamieszania. Nie zabrakło mocnych petard, sa pierdołki fajne i oczywiście szeleczki doszły :) Bardzo dobrze wydane pieniądze, Stuff aż się prosi że go zdetonować :P Nic tylko czekać do 31. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szelki!!! Szeleczki zawsze pięknie wyglądają! Są kostki, petardy, dym.... więc będzie dym! I ogień! Jest coś na północ, jest i coś na wcześniejszą godzinę, więc nudzić się nie będziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no proszę nawet Super Bomba zagościła u ciebie dobrze spożytkowane pieniądze ciekaw jestem tej małej wyrzutni Fire Dragon z Hestii ogółem super stuff konkretny i co najważniejsze zabawa rakietami będzie łiii. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tegorocznego sylwestra wydałem 542zł jak za tą kwote wydaje mi się że będe miał super efekty połączone z zabawą :f_a: Ostatnie 3 dni do SYLWESTRA !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zakupy z marketów.Co to za zestaw z hestii ile dałeś za niego?

Całość wygląda przepięknie.Super konkrety do tego cudowne szelki.Do tego art.do zabawy.Widzę,że masz te same rzymiaki.U mnie fajnie strzelają dawno takich w tej cenie nie miałem,bo lecą około 20m.Są rakiety,petardy...czego chcieć więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zakupy z marketów.Co to za zestaw z hestii ile dałeś za niego?

Całość wygląda przepięknie.Super konkrety do tego cudowne szelki.Do tego art.do zabawy.Widzę,że masz te same rzymiaki.U mnie fajnie strzelają dawno takich w tej cenie nie miałem,bo lecą około 20m.Są rakiety,petardy...czego chcieć więcej :)

Zestaw z hestii 19.99zł oraz wyrzutnia 19.99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ułożony stuff jak na taką kwotę. Szelki są, wyrzutnie są więc będzie moc o godzinie 'zero'. Rakietami i resztą pierdółek możesz pobawić się przez dzień czy też wieczór. Nie będziesz się nudził!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ogladałem film z zestawem z hestii Fire Dragon i stwierdziłem że jeden zestaw to za mało i dokupiłem jeszcze jeden :f_a:

 

Ostatecznie 572zł w tym roku wydałem na fajerwerki :67675:

 

Udanego sylwestra wam życzę aby rok 2017 był pełen miłych chwil a o północy blask waszych fajerwerków świecił wam przez cały rok. Pozdrawiam serdecznie wasz stary wyjadacz fajerwerków endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...