Skocz do zawartości

TOP Petardy


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem: kupić trochę petard hukowych, ale bez rakiet, wyrzutni itp. pokaz jest niezbyt. Co to za przyjemność słuchać tylko huku. Dla mnie żadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy ?
Spoko - też lubie hukowe a ty witus mieszaksz na odludziu? Bo ja nie i widze co mają inni to poco ja mam dokupowywać dużo bydła jest i tyle ale klorowe też kupie.
Troche przesadził z tymi petardami -.- za dużo je kupiłeś rooofl potem będziesz żałował że nie wypaliłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc do tematu:
CKM to nie jest pojedynczu huk ale jak sam nazwa wskazuje tak krótka seria strzałów jakieś 10. Każdy strzał o sile może KO201. Ale efekt fajny.
Bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiły KO208 Jorge. Najlepiej detonować między 2 blokami :o).
Wydaje się że to jest klasa mniejszego achtunga.
Miałem równiez Big Tiger'a. Chyba ciut głośniej dawał od tej KO208 i troszke niższym basem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ile waży 'Big Tiger". Bo te moje coś strasznie lekkie są. Boję się że to wyjebka :( Chodziaż wszędzie napisy "Tropic" i wygląda jak ten z ich strony.


Też miałem z tym problem po porównaniu sharki były cięższe i były mocniejsze, porównując shark u mnie kosztuje 1zł a Big Tiger 6zł, lepszy jest shark ;]

[ Dodano: 2006-01-02, 13:03 ]
A co sądziecie o JC028, dobry jest??!!
Duzo wiekszy od achtunga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Uwas big tigery są po 6zł :shock: a ja byłem w hurtowni i kupiłem paczkę {5} za 14zł czyli wychdzi po 2.80zł za sztukę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wogóle nie odpalam petard od drachy. Wszystko zapalniczką i nie mam problemów. Tak też wam polecam robić, a nie kaleczyć czy draska odpadnie, nie odpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharki są wypasiste, niestety odpalałem tylko 1 :(. Myślałem że to będzie jakieś ciche gó.., a jednak bardzo fajna petardka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP6 i FP8 mieli w ofercie na swojej stronie w zeszłym roku a teraz nie widze
Ale tylko na stronie, bo w cenniku nadal są za 3,50zł i 5,21zł 6 szt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o duzym achtungu z firmy tropic ten co ma 18 cm dlugosci?

Jadę dziewiątego grudnia do hurtowni tropica i już przez telefon zamówiłem jedną paczkę dużych achtungów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...