Skocz do zawartości
  • 0

dobór komórki


Fear

Pytanie

witam was, mam nadzieję, że mi pomożecie... gdy temat zostanie rozwiązany prosze o usunięce aby nie gracił na forum... lecz dopóki ktoś mi nie pomorze, niech zostanie...
a teraz mój problem:
chce sobie kupić komórke, "troche" kasy "dostałem" [przyczyny etc. są mało ważne...], większość wydałem na kamere cyfrową... zostało mi jeszcze z 200 zł, chce sobie za to sprawić nowy tel. prosze was, abyście tutaj dawali jakieś propozycje "tanich" ale dobrych kom. raczej stawiam na SE, a jak chodzi o model to rozglądam się za K508/K500i cena raczej do 200zł bo tyle mi zostało...
PS. nie chce postów typu "zostaw na fajerwerki etc." bo na fajerwerki mam odłożone pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie,gorszego wyboru nie mogłeś chyba dokonać wiesz jak one sie psują?Raz ci spadnie pożądnie i po wyświetlaczu już lepiej kup k310i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie,gorszego wyboru nie mogłeś chyba dokonać wiesz jak one sie psują?Raz ci spadnie pożądnie i po wyświetlaczu już lepiej kup k310i


Rotfl.
Miałeś go, czy tylko twierdzisz z opowieści?
Ja mam K300i od sierpnia 2005, przeżył masę wypadków (na przykład raz spadł z 1,5 m na drewnianą podłogę) i nigdy nic mu się nie stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix

eee zamiast kupować telefon który ma 3 lata czy tam 2
to byś sobie odłożył kasę na jakiś lepszy ..
ale jak chcesz a i ja też polecam K310i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tylko mnie martwi słaba bateria :P znaczy bateria jak bateria 800mAH ale dużo żre a nie lubie co 2 dni ładować :P

i sporawa trochę... cienka ale spora ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mialem z510i fajny fon i mi bateria trzymala 3-4dni przy ciaglym bawieniu zalezy jak uformujesz baterie ;)

A co do K300i to jest bdb fon duzo wytrzymuje mialem go wszytsko ladnie dziala tylko czasami sie dzoj tnie jak trafisz na slabszy model ale to wystarczy go wtedy przeczyscic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

oo luk zbawco :P

3-4 dni mówisz przy ciągłym bawieniu się... to mi by trzymał wtedy 4-5 dni co w 100% wystarcza...

nie przywiesza się czy coś takiego? i nie wydaje sie byc duży? bo on dosyć szeroki i długi...

ogólnie to polecasz go za 400 zł (nowy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam nadzieję, że jesteś zadowolony z wyboru :) Sam mam i telefonik bardzo fajny.

Temat wedle życzenia zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze? mama ma e250 i te specjalnie "dogrywane" piosenki to idą strasznie cicho, był też problem z połączeniem bluetooth => PC ale już dałem radę, osobiście stwierdzam, że lepiej kupić używaną N70 niż ten nowy telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam K800i kupilem tydzień temu za***isty wcześniej mialem k750i tez fajny ale bez porównania do k800i oplaca sie wydac 800 zl w zalzenosci czy z allegro czy nowy ale ma wszystko ten fonik radio mp3 wideo rozmowy itd Opłaca sie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja miałem k800i i sprzedałem go , bo...mi się znudził :mrgreen:
Telefon ma ograniczone funkcje , słabe wideo i zaje*iste zdjęcia.
Jeśli chcecie kome do zdjęć to polecam k800i , jeśli kome , która nigdy się nie zestarzeję , to jakąś nokie z symbianem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie będę zakładał innego tematu, ale mam do was pytanie :P ściągnąłem to eragg, mam Orange i nie piepszyć mi to, że to jest pod Ere bo swoje wiem... problem jest z ustawieniem GPRS w K300i, nie da rady tego ustawić, bo mam jakieś wgrane funkcje Idei :P pytanie szczególnie do Witusa i tych co go mają, jak wyzerować tak telefon, żeby i tych funkcji idei nie było? chodzi mi o, np. "Wap Idea GPRS" czy tylko zostaje mi serwis/salon Orange? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
ustawieniem GPRS w K300i, nie da rady tego ustawić, bo mam jakieś wgrane funkcje Idei :P pytanie szczególnie do Witusa i tych co go mają, jak wyzerować tak telefon, żeby i tych funkcji idei nie było? chodzi mi o, np. "Wap Idea GPRS" czy tylko zostaje mi serwis/salon Orange? :?:


No cóż, ja powiem szczerze też miałem problemy z ustawieniem internetu w moim telefonie. Połączenia drogo kosztowały, a MMSy nie dochodziły... konfigurowałem na stronie Plusa internet tak jak jest napisane, ale niestety bez rezultatu. Udałem się do punktu Plusa i bezpłatnie ekspedientka ustawiła mi GPRS :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak np.smilock był z takiego tela ściągnięty to nic sie nie da zrobić ,jedyna metoda to zmiana softu nie raz i to nie pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ja Ci mówię SE K510i Cienki, mp3, aparat 1.3 itp. Jeśli się nie "szarpie" za joystick to się nie psuje... Spadł mi kilkanaście razy na beton nawet kilka razy nim rzucałam o ziemie i ścianę i nic się z nim nie działo... :cool: naprawdę polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli go polecasz to dlaczego piszesz że jest cienki? Ja go osobiście widziałem i mi się nie podoba, może trochę lepszy od k300i ale niewygodny do trzymania w ręce jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...