Skocz do zawartości
  • 0

dobór komórki


Fear

Pytanie

witam was, mam nadzieję, że mi pomożecie... gdy temat zostanie rozwiązany prosze o usunięce aby nie gracił na forum... lecz dopóki ktoś mi nie pomorze, niech zostanie...
a teraz mój problem:
chce sobie kupić komórke, "troche" kasy "dostałem" [przyczyny etc. są mało ważne...], większość wydałem na kamere cyfrową... zostało mi jeszcze z 200 zł, chce sobie za to sprawić nowy tel. prosze was, abyście tutaj dawali jakieś propozycje "tanich" ale dobrych kom. raczej stawiam na SE, a jak chodzi o model to rozglądam się za K508/K500i cena raczej do 200zł bo tyle mi zostało...
PS. nie chce postów typu "zostaw na fajerwerki etc." bo na fajerwerki mam odłożone pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zakładając , że Twój budżet to około 450zł , to mogę polecić :

-K850i
-W880i
-P990i(za 500zł dostaniesz w świetnym stanie)

A z Noki - n73 - świetna wytrzymałość , dobry aparat , mistrzowskie filmy i praktycznie same zalety , a do tego masa modyfikacji(system operacyjny)...
Lub też n80 - lepszy wygląd i ogromna rozdzielczość wyświetlacza.

Jeżeli tylko te co napisałeś , to co wymieniłeś , to bierz 6300 bez zastanowienia - mała , zgrabna , funckjonalna i wytrzymała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
a co sadzisz o se w810i? duzo osob go chwali :?:


W810i jest dobry do słuchania muzyki(w końcu seria Walkman) , poza tym żadna rewelacja(najprościej mówiąc , "odpicowany k750i").
2mpx nie robi żadnego wrażenia tak samo jak filmy w rozdzielczości CIF(352 x 288) lub nawet QCIF(144x176) , 10-15fps.
Kolejna wada to brak osłony aparatu , co dla osób aktywnych jest tragedią.
Czasy jego świetności dawno już minęły.
Dlatego Nokia n73(bądź ME) jest teraz najlepszym wyborem , szczególnie w tej kwocie otrzymasz naprawdę świetny sprzęt(możliwość rejestracji filmów w VGA 30fps !) , pozbawiony w/w wad , na którym odtworzysz wiele formatów filmów(instalacja playerów).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba wybiore nokie 6300 bardzo stylowa spoko aparat i 16 mln kolorow moj kolega ma
i nie narzeka a cena tez nie taka spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A może N73 (music edition) :?:


N73 RLZ :P



jak dla mnie to za brzydki z wygladu 6300 zgrabniejsza a zreszta o duzo drozsza jest nokia n73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A może N73 (music edition) :?:


N73 RLZ :P



jak dla mnie to za brzydki z wygladu 6300 zgrabniejsza a zreszta o duzo drozsza jest nokia n73


Eeee tam 6300 jest to taki damski telefon a N73 jest męska :twisted:
No i jest o 2 nieba lepsza :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...