Jump to content
Sign in to follow this  
Daxler12

Brico Marche

Recommended Posts

Ciekawie to wygląda. Możecie mi powiedzieć coś na temat moździerzy? Czy MULTI STARS HE0041 jest wart swojej ceny? Albo coś na temat Thunder Storm? Na temat tego 2 nie mogę doszukać się informacji ani filmików, a Hestia droga i raczej kiepsko z efektem jak widzę.

Nic co jest do Hestii nie jest warte uwagi.

A tak ogólnie to chyba najciekawsza oferta ze wszystkich marketów

Podobno mission to dobra wyrzutnia, cena również. Wie ktoś coś na temat moździerza? Jeśli efekty jak z Hestii to nie ma po co tego kupować choć to niby 37mm.... Myślałem jeszcze o The Aliens za 40zł, ktoś coś o niej wie?

No i właśnie - rakiety 50mm za 7,99zł. Nie ma tam ani symbolu, importera, nic. Komuś coś o nich wiadomo? Jeśli efekt podobny do tych z EuroPyro to warto kupić.

Podobno mission to dobra wyrzutnia, cena również. Wie ktoś coś na temat moździerza? Jeśli efekty jak z Hestii to nie ma po co tego kupować choć to niby 37mm.... Myślałem jeszcze o The Aliens za 40zł, ktoś coś o niej wie?

No i właśnie - rakiety 50mm za 7,99zł. Nie ma tam ani symbolu, importera, nic. Komuś coś o nich wiadomo? Jeśli efekt podobny do tych z EuroPyro to warto kupić.

Rakiety i wyrzutnia na pewno od firmy jumbo ale czy warto kupić to nie wiem, może ktoś miał z forum?

Byłem dziś w Brico Marche w Dąbrowie Tarnowskiej o dziwo była już pirotechnika same wyrzutnie pochodziłem poczytałem a wyczytałem to:

Tajfun za 163,99zł

Wenus za 31,99zł

SuperShow za 126,99zł

Spider za 61,99zł

Husaria za 63,99zł

Wszystkie te wyrzutnie były od Jorge oczywiście ;)

Byłem dziś w Brico Marche w Dąbrowie Tarnowskiej o dziwo była już pirotechnika same wyrzutnie pochodziłem poczytałem a wyczytałem to:

Tajfun za 163,99zł

Wenus za 31,99zł

SuperShow za 126,99zł

Spider za 61,99zł

Husaria za 63,99zł

Wszystkie te wyrzutnie były od Jorge oczywiście ;)

drogo

Ceny i tak lepsze niż na bazarku gdzie przebitka wynosi 100% na jednym produkcie ;) nie ma co wybrzydzać chociaż dla mnie to drożyzna :D

Funky Soul za 35zł - IDEALNIE ! Genialna wyrzutnia :D

Ogólnie wszystko oprócz rakietek i wściekłego sąsiada jest genialne ;)

No ten Tajfun całkiem całkiem choć wiadomo - ok 3 lata temu był w lidlu za 99zł. No i ciekawe ile ta nowa wersja ma prochu?

Ten super show jaki ma kod?

Funky Soul jak za darmo :) Świetna wyrzutnia z dużymi efektami i bardzo efektownym zakończeniem w postaci dalii, chryzantem i pięknego, gęstego cracklingu!

Ogólnie to w Brico dostępny jest duży wybór fajerwerków, głównie Kometa, Super Power i Jorge. Ceny jednak zależą od sklepu. U mnie są takie kwoty, jakie podał użytkownik Mouthes czyli przykładowo Super Show od Jorge za 126,99 zł...