Skocz do zawartości
  • 0

Raz a konkretnie ? Jaką kostkę


Krystian Piro

Pytanie

Siemka.

Więc tak, zamawiam paczkę za kilka dni i zastanawiam się czy wziąć 3 wyrzutnie a mianowicie :

 

YHW009 Song

TXB074 Viserion

JW90
Czy jakąś porządną za 200 zł ?
Ew jedną za 150 zł i jakąś za 50 zł.
Jak na razie bardzo mi się spodobały kostki z serii Show of Firewerkos typu :
- JW4001
- JW408
Dodam że zamawiam na PiroArt.pl, doradzicie ? Bardzo mi przypadły do gustu Show of Firewerkos, czy może zostać przy obecnych trzech kostkach ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Popieram przema, bierz pierwszą opcje czyli 3 kostki. Song jest wyśmienitą kostką, ma potężne, różnorodne efekty i przeogromny huk. TXB074 Viserion to świetnie zapowiadająca się nowość od Triplexa moim zdaniem jak najbardziej godna uwagi. JW90 to klasyka, którą każdy powinien przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak najbardziej opcja Song + Viserion + JW90. Za tą cenę kupisz jedną większą kostkę, jednak czas strzelania będzie o wiele krótszy w porównaniu z tymi trzema kostkami, chyba że uda ci się kupić 1-ą kostkę ze stosunkowo długim czasem strzelania ok. 1min, ale za taką cenę będzie to pewnie dość monotonna wyrzutnia z max. 25mm/1"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Proponuje pozostać przy trzech kostkach.Jeśli podoba Ci się crackling (sądząc po JW408) zamiast TXB074 Viserion w tym sklepie masz JW4054 Copernicus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co kto lubi, wiadomo 3 kostki - więcej zabawy ale ja osobiscie brałbym JW4001 Show of Fireworks, z tej racji ze to taka mała namiastka JW7436 Zeppelin a co do drugiej kostki to dołożyłbym pare złotych i kupił JW34 New Generation 7 ale to jest tylko moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co kto lubi, wiadomo 3 kostki - więcej zabawy ale ja osobiscie brałbym JW4001 Show of Fireworks, z tej racji ze to taka mała namiastka JW7436 Zeppelin a co do drugiej kostki to dołożyłbym pare złotych i kupił JW34 New Generation 7 ale to jest tylko moje zdanie ;)

rowniez popieram. chcesz sie pobawic bierz 3 kostki! Osobiscie wole jedna a porzadna..., najlepszym rozwiazaniem bedzie jak wezmiesz to i to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW408 to bardzo dobry gęsty ,rozłożysty crackling .Wyrzutnia godna polecenia i na pewno zachwyci widzów. Ty zdecydujesz oraz sam wiesz jakie efekty przypadaja ci do gustu. Drugiej wyrzutni nie znam ale myslę, że to dobre zestawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale

JW408 lepsze :xmas_happy:

Song ma różnorodne efekty,jest to bardzo potężna wyrzutnia z fajnym craclingowym finałem, według mnie może konkurować z JW408 jeżeli ma to być kostka finałowa. Na Firewolrdzie masz kostkę z Pyromoravi http://fireworld.pl/product.php?id_product=488, z rabatem kosztowała by 127 zł i jest godnym substytutem JW408, może to jest alternatywa ?

 

500 postów mi pykło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW408 lepsze :xmas_happy:

Song ma różnorodne efekty,jest to bardzo potężna wyrzutnia z fajnym craclingowym finałem, według mnie może konkurować z JW408 jeżeli ma to być kostka finałowa. Na Firewolrdzie masz kostkę z Pyromoravi http://fireworld.pl/product.php?id_product=489, z rabatem kosztowała by 127 zł i jest godnym substytutem JW408, może to jest alternatywa ?

Myśle że chodziło Ci o http://fireworld.pl/product.php?id_product=488

 

btw. u Majstra taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Matko jedyna. Ale spam się robi, weź songa, JW90, viseriona i tyle. Nie ma po co tyle postów i wszystkiego pisaćjak się i tak weźmie 1 zestaw który jest najlepszy. Tak sobie myśle że przy twoim budżecie nie opłaca się stawiać na jednego giganta. Song, JW90 i visieron czy jakoś tak najlepsze i nie ma co już więcej spamu robić o niezdecydowanie. Każdy woli co innego i doradziłby co innego i nie ma co stuffu układać z myślą: "tą kostke wszyscy mieli i mówili że dobra więc też ją wezmę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Matko jedyna. Ale spam się robi, weź songa, JW90, viseriona i tyle. Nie ma po co tyle postów i wszystkiego pisaćjak się i tak weźmie 1 zestaw który jest najlepszy. Tak sobie myśle że przy twoim budżecie nie opłaca się stawiać na jednego giganta. Song, JW90 i visieron czy jakoś tak najlepsze i nie ma co już więcej spamu robić o niezdecydowanie. Każdy woli co innego i doradziłby co innego i nie ma co stuffu układać z myślą: "tą kostke wszyscy mieli i mówili że dobra więc też ją wezmę"

Zgadzam się w 100%, od kilkunastu dni wałkujesz ten sam temat, wiem jak to jest, chce się mieć porządny zestaw, a przy takim budżecie liczy się każda złotówka, ale bez przesady. Prześpij się z tym i podejmij męska decyzję. Za rok kupisz co innego i pozamiatane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...