Skocz do zawartości

Stuff leopiro (szym96) 2015/2016


lopiro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciał na tym forum jestem nowy na innym możecie mnie znać pod nazwą szym96. Chciałbym pokazać wam mój stuff na tegorocznego sylwestra. Zakupy robione były na BF, Maxsemie, Fajerwerkiopole i Piroart.

 

Wyrzutnie:
HE0911

HE0926
JW01 Saturn Missiles

PXB3706 Caliber 50

Mistrzowie ognia

Firw Stars (EP)

TXB849 X-TRANS

Color Crackling (Maxsem)

Dark Storm (Maxsem)

Splendid River (Maxsem)
Silver Strobe (Maxsem)

Signal (Maxsem)


Rakiety:

HE0602AB

Whistling Rockets

Big Whale 4

 

Petardy:

Explosive 1

Jc04 Big Corsair

Jc09

PXB207 HOT

TXP859

P5A Bomb

DumBum

K0202 Achtung

TXP001 Achtung

Inne:

HE0049A-rzymskie ognie

TXF441 -stroboskop

Jm06- Motyl

Superblitz (Maxsem)

Beuatiful Fountain (Maxsem)

 

http://www.tinypic.pl/tbj0m4ufhcql

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny stuffik, masz porządną kostkę 2", sprawdzonego X-Transa i Splendid River, oraz świetne petardy. Widzę też sporo rakiet do zabawy, fajnie, że zainwestowałeś w kostki Hestii, ten importer ma wiele niedocenianych, ciekawych pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dobrany stuff,wszystkiego po trochu. Jest coś do zabawy, ale nie ma niepotrzebnego gruzu, masz rakiety i co najważniejsze - dobre wyrzutnie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie dobrany stuff :-) ale trochę za dużo sklepów odleciałes i szkoda kasy na tyle przesyłek ;-)

Na maxsemie i fajerwerkiopole załapałem sie na darmową wysyłke, w piroart zamawiałem race dla kolegi i to on płacił za wysyłke a przy okazji zamowilem tez cos dla siebie więc nie było tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...