Skocz do zawartości
  • 0

Kostka do 100zł, najlepiej kątówka


JestemZielony

Pytanie

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
http://fajerwerkimarket.pl/jw6011-episode-xiii-jorge-promocja.html
http://fajerwerkimarket.pl/sm35-01d-your-control-gaoo-nowosc.html
http://fajerwerkimarket.pl/exclusive-collection-jw2000-wyprzedaz-ostatnie-sztuki.html

co do Twoich propozycji kątową TXB475 bo song nie jest kątowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bez zastanowienia bym wziął TXB475 jeżeli chodzi Ci o kątówki. Wspaniała wyrzutnia, ogromne efekty aż do ziemi. To samo tyczy się Songa. To jedne z najlepszych wyrzutni jakie w życiu miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a ja polecam kątówkę dwupoziomową z JORGE EPISODE XIII

w zeszłym roku ją posiadałem w swoim stuffie i całkiem pozytywne wrażenie na mnie zrobiła :)

a jorge nigdy mnie nie zawiodło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cypr od komety polecam szczerze,piorunująca kostka za troszkę ponad 100zł a jak lubisz bardzo cracling to txb475.Jezeli chcesz,żeby było bardzo dynamicznie i kolorowo to hot stars.Obojętnie,którą byś kupił to będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Nie kieruj się filmikami z Chin, tym bardziej w Europyro. Te kostki tak ładnie nie strzelają, jak to tu wygląda. #sprawdzonenawłasnejskórze

Co do tych kostek

 

No i teraz nie wiem czy wziąć tamtą TXB475 czy JW6011 lub ew. ten Cypr P7451...

Która najładniej wygląda w realu? Ew. Jeszcze jakies propozycje, panie PiroArt.eu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Nie kieruj się filmikami z Chin, tym bardziej w Europyro. Te kostki tak ładnie nie strzelają, jak to tu wygląda. #sprawdzonenawłasnejskórze

Film podany na waszej stronie - w takim razie skorygujcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do tych kostek

 

Która najładniej wygląda w realu? Ew. Jeszcze jakies propozycje, panie PiroArt.eu ?

 

Cypr powraca, ponieważ w poprzednim roku nie było go w ofercie importera, więc to troszkę niewiadoma. Będziemy chcieli go sprawdzić w niedalekiej przyszłości.

 

Film podany na waszej stronie - w takim razie skorygujcie ;)

 

Dokładnie, zgadza się. Nie mieliśmy jeszcze okazji strzelić tej kostki, by nagrać ją i Wam udostępnić filmik. Wycofujemy produkty Europyro, których filmik mocno mija się z rzeczywistiością. Tych wyrzutni już u nas dawno nie ma na stronie w ofercie. Nie polecimy tej kostki osobie, która całe swoje zainteresowanie w zakupach skupi tylko na jednej pozycji. W tym przypadku polecamy sprawdzonego Paintinga, chociaż szkoda, że każda z tych kątówek trwa realnie 12-15 sek. Jeżeli tych kostek byłoby więcej to ta kostka (Europyro) może znaleźć się w zestawie wyrzutni, dzięki temu można ją śmiało ocenić na tle reszty. Dodatkowo jest w naszej ofercie, ponieważ mamy kontakt z dwoma klientami, którzy ją kupili w tamtym roku i się nie zawiedli na niej. Kostka ma jednak 1" a nie 1,2", kosztuje też 20 zł mniej, więc nie można tak porównywać jej z tamtymi. Mam nadzieję, że rozumiesz nas teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Cypr powraca, ponieważ w poprzednim roku nie było go w ofercie importera, więc to troszkę niewiadoma. Będziemy chcieli go sprawdzić w niedalekiej przyszłości.

 

 

Dokładnie, zgadza się. Nie mieliśmy jeszcze okazji strzelić tej kostki, by nagrać ją i Wam udostępnić filmik. Wycofujemy produkty Europyro, których filmik mocno mija się z rzeczywistiością. Tych wyrzutni już u nas dawno nie ma na stronie w ofercie. Nie polecimy tej kostki osobie, która całe swoje zainteresowanie w zakupach skupi tylko na jednej pozycji. W tym przypadku polecamy sprawdzonego Paintinga, chociaż szkoda, że każda z tych kątówek trwa realnie 12-15 sek. Jeżeli tych kostek byłoby więcej to ta kostka (Europyro) może znaleźć się w zestawie wyrzutni, dzięki temu można ją śmiało ocenić na tle reszty. Dodatkowo jest w naszej ofercie, ponieważ mamy kontakt z dwoma klientami, którzy ją kupili w tamtym roku i się nie zawiedli na niej. Kostka ma jednak 1" a nie 1,2", kosztuje też 20 zł mniej, więc nie można tak porównywać jej z tamtymi. Mam nuadzieję, że rozumiesz nas teraz :)

A mam pytanie do was, jaką kostkę do 100 zł z waszego sklepu polecicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tourbilion + viserion, sorbet, spektrum, bastion, night of fire to tak na szybko. Wszystko zależy ile kostek będzie miała jakaś osoba

Straszny off top się zrobił ale cóż skorzystam z tego :) Mianowicie zastanawia mnie cena TXB078 Night of Fire. Wiemy dobrze ile kosztuje średnio 49 sht 30mm. Wymieniona przeze mnie kostka kosztuje jedynie 109 zł. Coś jest z nią nie tak ? Proszę o odpowiedź :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A songa polecacie ?

 

Polecamy, ale już się doczekał wg nas nowych, ciekawych następców, które są warte spróbowania :) z każdej z tych kostek 37 strz. uważamy będzie każdy zadowolony

 

 

Straszny off top się zrobił ale cóż skorzystam z tego :) Mianowicie zastanawia mnie cena TXB078 Night of Fire. Wiemy dobrze ile kosztuje średnio 49 sht 30mm. Wymieniona przeze mnie kostka kosztuje jedynie 109 zł. Coś jest z nią nie tak ? Proszę o odpowiedź :)

 

Z tego co pamiętam ma ona 7" wysokości a nie 9" jak tradycyjne 49 duże. To ta sama wysokość co Song. Mogę się mylić, bo nie mam tego produktu pod ręką teraz, ale na 99% jestem pewien wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...