Jump to content

PXR302 Bazooka

Recommended Posts

Symbol: PXR302
Nazwa: Bazooka
Opis: Rakiety kalibru 75mm, wysokość rakiety to 140cm! efekty: brokatowa korona zakończona czerwonymi gwiazdami; trzeszcząca wierzba z błękitnym migoczącym środkiem; złota migocząca wierzba z srebrnym błyskającym środkiem; zielona dalia i brokatowa korona z czerwonym migoczącym środkiem.
Zdjęcie: 272_big.png
Film: https://www.youtube.com/watch?v=bPlvbbOYuNc

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Można znaleźć taniej. Strzelałem kilka dni temu i jak dla mnie najlepsze rakiety w tym roku jak na razie :]

A gdzie? bo ja poniżej 50 nie widziałem.

Potwierdzam, że 4 liter na filmie nie urwały. Moim zdaniem są bardzo przereklamowane na podstawie tego co widzę. 50 zł za jedną to absolutnie po tym nie ma co się napalać.

Wiadomym jest,że nagranie nigdy nie odzwierciedli realnego efektu :) Jak miałbym sugerować się filmikami przy zakupie piro to niewiele bym kupił.Na przykład na filmiku wyrzutnia prezentuje się średnio,a później w realu okazuję się być solidnym zakupem.

• 2 months later...
  • 11 months later...

strzelałem i faktycznie film nie odzwierciedla tego jak jest naprawdę, kup strzel wyraź opinie inaczej sie nie dowiesz jak jest naprawde..dla mnie super

• 1 year later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Po odpaleniu kolejnych dwóch rakiet w sylwestra tym razem typ A i C mogę więcej powiedzieć sądzę że wzbijają się trochę zbyt wysoko jest to minus ale też i plus że można w całej okazałości podziwiać piękno efektu oraz równo rozłożonego efektu na niebie coś jak w przypadku szelek, moim zdaniem najlepszym efektem jest D.

Ja natomiast strzelałem nimi 3 lata i za każdym razem odnoszę wrażenie, że wybuchają jak zaczynają już spadać przez co wydaje się efekt większy,