Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
firawerkoman

PXR302 Bazooka

Polecane posty

Symbol: PXR302
Nazwa: Bazooka
Opis: Rakiety kalibru 75mm, wysokość rakiety to 140cm! efekty: brokatowa korona zakończona czerwonymi gwiazdami; trzeszcząca wierzba z błękitnym migoczącym środkiem; złota migocząca wierzba z srebrnym błyskającym środkiem; zielona dalia i brokatowa korona z czerwonym migoczącym środkiem.
Zdjęcie: 272_big.png
Film: https://www.youtube.com/watch?v=bPlvbbOYuNc

Można znaleźć taniej. Strzelałem kilka dni temu i jak dla mnie najlepsze rakiety w tym roku jak na razie :]

Można znaleźć taniej. Strzelałem kilka dni temu i jak dla mnie najlepsze rakiety w tym roku jak na razie :]

A gdzie? bo ja poniżej 50 nie widziałem.

Potwierdzam, że 4 liter na filmie nie urwały. Moim zdaniem są bardzo przereklamowane na podstawie tego co widzę. 50 zł za jedną to absolutnie po tym nie ma co się napalać.

Wiadomym jest,że nagranie nigdy nie odzwierciedli realnego efektu :) Jak miałbym sugerować się filmikami przy zakupie piro to niewiele bym kupił.Na przykład na filmiku wyrzutnia prezentuje się średnio,a później w realu okazuję się być solidnym zakupem.

Na filmiku powyżej prezentują się już nieco lepiej niż na poprzednim, ale nadal uważam, że nie są warte swojej ceny.

strzelałem i faktycznie film nie odzwierciedla tego jak jest naprawdę, kup strzel wyraź opinie inaczej sie nie dowiesz jak jest naprawde..dla mnie super

Mój film:

Rakieta Bazooka zrobiła wrażenie. Warto aby każdy chociaż raz sobie nią strzelił.

Cytat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować