Jump to content

PXR302 Bazooka

firawerkoman
 Share

Recommended Posts

Symbol: PXR302
Nazwa: Bazooka
Opis: Rakiety kalibru 75mm, wysokość rakiety to 140cm! efekty: brokatowa korona zakończona czerwonymi gwiazdami; trzeszcząca wierzba z błękitnym migoczącym środkiem; złota migocząca wierzba z srebrnym błyskającym środkiem; zielona dalia i brokatowa korona z czerwonym migoczącym środkiem.
Zdjęcie: 272_big.png
Film: https://www.youtube.com/watch?v=bPlvbbOYuNc

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Można znaleźć taniej. Strzelałem kilka dni temu i jak dla mnie najlepsze rakiety w tym roku jak na razie :]

A gdzie? bo ja poniżej 50 nie widziałem.

Wiadomym jest,że nagranie nigdy nie odzwierciedli realnego efektu :) Jak miałbym sugerować się filmikami przy zakupie piro to niewiele bym kupił.Na przykład na filmiku wyrzutnia prezentuje się średnio,a później w realu okazuję się być solidnym zakupem.

• 2 months later...
  • 11 months later...

strzelałem i faktycznie film nie odzwierciedla tego jak jest naprawdę, kup strzel wyraź opinie inaczej sie nie dowiesz jak jest naprawde..dla mnie super

• 1 year later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...

Po odpaleniu kolejnych dwóch rakiet w sylwestra tym razem typ A i C mogę więcej powiedzieć sądzę że wzbijają się trochę zbyt wysoko jest to minus ale też i plus że można w całej okazałości podziwiać piękno efektu oraz równo rozłożonego efektu na niebie coś jak w przypadku szelek, moim zdaniem najlepszym efektem jest D.

• 1 year later...