Skocz do zawartości

forum zaktualizowane


Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi jest poinformować że wszystkie prace konserwacyjne i aktualizacja zakończyły się powodzeniem!

 

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i zauważalne błędy które zaobserwujecie w trakcie używania forumfajerwerki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak tabelki po prawej stronie z "Najnowsze posty" - wiem że nie jest konieczne ale często korzystałem .

 

PS . nie można edytować postów , brak reakcji na przycisk "zapisz zmiany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej można korzystać z SB na telefonie.(działa sprawdzone)

Przycisk do włączenia pełnej wersji forum pojawił w wersji mobilnej, ułatwienie dla osób używających telefonów/tabletów.

 

Style dopiero zostaną wprowadzone, a te co były zostaną usunięte.

Pol najnowsze posty zostanie wprowadzone.

 

Co do edycji postów musze jeszcze przemyśleć, zapewne będzie ograniczenie czasowe.

 

 

Proszę o więcej uwag i propozycji, bo to Wy korzystacie z forum i wiecie co jest najbardziej potrzebne!:) Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szata graficzna bardzo przyjemna dla oka. ;)

Mam nadzieję że z czasem zostanie zaktualizowane logo, a tak poza tym wszystko na plus.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym zmienił szate graficzną na nieco na bardziej kolorowszą bo strasznie tu biało-niebiesko. I jeszcze zegar do odliczania czasu do sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym zmienił szate graficzną na nieco na bardziej kolorowszą bo strasznie tu biało-niebiesko. I jeszcze zegar do odliczania czasu do sylwestra.

 

Wapster napisał że style będą dopiero wprowadzone a o zegarze już wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jak pojawiły się najnowsze posty to znikły aktualizacje statusu. A było to jak dla mnie bardzo przydatne, jeśli można to proszę o przywrócenie a myśle że nie tylko mi na tym zależy. Mam nadzieje że zostanie to przywrócone.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem za tym, by na czacie wklejając linki z YT nie wyświetlały się całe okna tylko link w formie odnośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja statusu będzie - sporo ludzi otym mówi

co do YT na SB to jak dojdę do tego jak to zrobić, to na pewno to zrobię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do yt na SB mogło by zostać tyle ze w mniejszym formacie max ¼ wielkości jaka teraz się wyswietla, jeżeli nie da rady to po staremu odnośniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...