Skocz do zawartości

[Nowak] Stuff 2014/2015 by Nowak ;]


Nowak

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo mówic, wszystko na zdjęciu pokazane : http://imgur.com/uHPt1yl . Czekam na ostanią paczkę z maxsemu, jest tam kostka finałowa i kilka pierdół. Petardy które slabo widac, to 2x dum bum. W kartoniku lezą gratisy od firmy piroart, którą serdecznie polecam każdemu. Dojdzie coś z biedronki jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnóstwo pięknych kostek. Jak jeszcze jedno zamówienie to naprawdę będzie dobrze. Jakiś pokaz czy odpalasz pojedynczo? Bo troche tego jest a zabawy też nie zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim ! :)/>. przemo312132 - zgadza się kolego, a dokładniej mówiąc Zeusy DIY na GDN30/140 w 132litrach, zestrojone na 33hz pod Elmuzem 2804M :)/>, piropiotr223 - pojedyńcze odpalanie. W poniedziałek/wtorek będzie aktualizacja jak przyjdzie paka z maxsemu, po świetach jakieś drobnostki w biedronce i na tym zakończę. Z góry zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny stuff,dużo efektownych wyrzutni zabawek też nie brakuje.

Nie wolisz połączyć? Wystarczy Ci czasu aby to odpalić w sylwestra i nowy rok?:)

Zeusy też fajne,widać że nie zarabiasz najniższej ani średniej krajowej bo ktoś taki raczej nie pozwoliłby sobie na zeusy.

P.S. Ja mam Altus 100 pod wzmacniaczem Unitra PA107:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny stuff,dużo efektownych wyrzutni zabawek też nie brakuje.

Nie wolisz połączyć? Wystarczy Ci czasu aby to odpalić w sylwestra i nowy rok?smile.gif

Zeusy też fajne,widać że nie zarabiasz najniższej ani średniej krajowej bo ktoś taki raczej nie pozwoliłby sobie na zeusy.

P.S. Ja mam Altus 100 pod wzmacniaczem Unitra PA107:)

 

Ja tam skromnie również 2x Mildton 70 i 2x Alton 80 , Sub pasyw GDN30/80/2

Ws442 , Amator 2 . cienko ale na fajerwerki oszczędzałem ;p

 

I tak gdzie masz lont ? czy system jak chcesz pokaz zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Łączyć chciałem na początku wszystko, ale jednak lubie odpalać wszystko pokolei, mieć z tego satysfakcje i o :) Poza tym do końca przekonany nie jestem, czy dobry pokaz z tego by wyszedł. Za rok na pewno będzie więcej, więc będę myślał co i jak.

--> szymon_274 - dzieki bardzo, rakiety dokupie w pobliskim sklepie i w biedronce, by móc sie pobawić przed północą.

--> mateo1992 - oj nie przesadzajmy, Zeusy nie są takie drogie. Ja robilem je sam, więc wyszło jeszcze taniej ;) Jeśli Altusy masz w oryginale, to bardzo dobrze.

--> przemo312132 - poza Zeusami mam jeszcze troszkę sprzętu. Polskiego i zagranicznego. Jesli chcesz pogadac o tym czy cos, wal na PW :).

 

Dzieki wszystkim za miłe opinie. Do wtorku będzie aktualizacja jak dojdzie paka z Maxsemu, a po świetach dojdą rakiety, jakieś motylki i coś jeszcze.

 

P.S - czasu wystarczy, 2-3małe kostki chcę na nowy rok zostawić i kilka hukowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super aktualizacja z jedną piękną i wielką kostką która pewnie zostanie przeznaczona na finał i z symboliczną zabawą. Sam mam backyard fun i nie moge doczekać się jej efektu ale mnie troche uspokoiłeś co do niej, a opłaca się brać figla bo się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go dostałem gratis, od firmy PiroArt. Myślałem że będzie gorszy, bo na filmach lipa. W rzeczywistości jak na tak mała kostke, jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrzyłeś się naprawdę w znakomite wyrzutnie.Kilka wgniatających w ziemię pozycji.Zrobisz zapewne wielkie show w Sylwestra. :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MANIAK - Te Zeusy już bardzo dużo przeszły ;) kilka imprez, katowanie w domu zbyt dużą mocą itd ;) Poza tym są to DIY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W biedronce zakupiłem zestaw rakiet z pierdołami za 29.99zł, a z rańca myśle podszkocze do Lidla po Tajfuna, ale zobaczymy rano ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imgur.com/gURez4a <-- to już jest na 99% całość. Wyrzutnie widać jakie są, rzeczy które leżą na ziemi to : 2paczki jc05, 2paczki mega piratek, 2paczki małych achtungów, 2paczki big corsair, półtorej paczki dum bum, explosive 1, 4paczki picolaków, 2paczki korsarzy dwu strzałowych, paczka RC5, 2paczki dużych achtungów(zółte opakowanie), 3karabinki, paczka petard BANG od triplexa, dwa cyrcoblitz, 2paczki Pirat z maxsemu, 2paczki żuków, zwariowane żabki, ''piszczałki'', jedna petarda Crazy Robots, kilka sztuk jc05, 2 petardy od piromaxu (mała część z gratisu od Piroart), flash bagner i coś jeszcze by się znalazło. Rakiety z biedronki i dwa małe opakownia rakietek ''piszczących''. To by było chyba na tyle. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imgur.com/etjwUix <-- to już jest całość. Nie wykładałem pierdół, petard i rakiet - bo nie ma sensu, jestem leń. W lewym dolnym rogu na kartonie, leży zestaw rakiet Festival. Dziś doszły dwie paczki fp3 big albo new, kilka mega jumbo, moździerz i kilka kostek, które widać. Wszystko zakupione u mnie w hurtowni. Na tym zakończe. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [Nowak] Stuff 2014/2015 by Nowak ;]

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...