Skocz do zawartości

[sQbaniec] Zakupy, Plany, Projekt 2014/2015


sQbaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Oto stan na dzien 7.12.2014

 

LpmkDSU.jpg?1

 

Jak co roku mam zamiar zrobić amatorski pokaz.

Wyglada to aktualnie tak

 

LmyLmBL.jpg

 

Mam problem co z finałem. Myslałem by dokupić jeszcze jedną TXB400 i odpalic 3x \|/ po nich szelki 2'

Wszelkie propozycje/sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie wpadłeś na pomysł strzelenia JW31 przed finałem?

 

Po za tym nie zapomnij zaślepić dziur między deskami w finałowej palecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na fotce aktualnie wyglada to tak że JW31 strzelała by w ty samym momencie co 2x TXB400.

Po głowie chodzi mi też mysl by przed TXB400 i OR. Odpalić może kilka sztuk JW08

 

Co do dziur, to tak zrobie jak mówisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatalny pomysł

 

Konstrukcja baterii świstków czyli np JW31 jest taka ze mogą wystąpić bardzo duże rozbieżności czasu działania co może skutkować przedłużeniem finału.. co nie jest zbyt przyjemne.

 

Patrz pokaz:

Baterie z jednego kartonu :) Kazda z 3 sztuk żyła swoim życiem a różnice były bardzo duże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pomysł na finał masz podobny jak ja w zeszłym roku. Powiem Ci z własnego doświadczenia - dokup jednego Samuma i odpal 3 sztuki pod kątem, efekt jest rewelacyjny ;) Natomiast odpuściłbym sobie szelki 2" ponieważ gdy odpalisz je po TXB400 nie zrobią na Tobie żadnego wrażenia. Chyba, że kupisz efekt "brocade to white", czyli po prostu saluty i odpalisz np. 10 sztuk na zaakcentowanie finału - wtedy jak najbardziej to ma sens. Życzę udanego show :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem twój zeszłoroczny pokaz i rzeczywiście będzie coś podobnego.

Jeżeli się uda to będzie bs-101 na koniec, bo były szelki na marcusie ale już nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatalny pomysł

 

Konstrukcja baterii świstków czyli np JW31 jest taka ze mogą wystąpić bardzo duże rozbieżności czasu działania co może skutkować przedłużeniem finału.. co nie jest zbyt przyjemne.

 

Patrz pokaz:

Baterie z jednego kartonu :)/> Kazda z 3 sztuk żyła swoim życiem a różnice były bardzo duże...

 

 

Święta Prawda :)

 

Mój pokaz w którym odpalone zostały równocześnie dwie kostki Jw31 :) A strzelały tak

 

 

Zostały odpalone w 1 minucie tego filmu i jedna strzelała 17 sekund a druga 43 :) można to zobaczyć na filmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli taka mała mina jest z tymi JW31 :D/>

No nic wrzuce gdzieś ją na początek :)/>

 

Najlepiej ją daj na początek już z jakąś kostką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zachwycające kostki.Tyle wspaniałych wyrzutni robi wielkie wrażenie na zdjęciu a co dopiero o 0.00 :xmas_smile: Samumy,Song,jw408,jw418 i jw419 to marzenie każdego by mieć je na jednego Sylwka.Pozostałe kostki 1,2 też super no i mniejsze kostki też spoko.Co do pokazu to koledzy mają rację :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobry zestaw bazujący na sprawdzonych produktach. Niby każdy zna efekt, ale w pokazie wszystko zależy od zgrania, koncepcji i dokładności. Życzę sukcesu w sylwestra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła jeszcze kostka od Piromaxa Hydra.

Na koncu miały być szelki 2' x 40 no ale znajomy zawalił sprawe nie wysyłając mi rur na czas.

Finał chciałbym aby szelki zgrały się z TXB400. Ale jak wyjdzie to zobaczymy.

Efekt łaczenia zamieszczam poniżej. W przyszłym roku zdecydowałem się już na system :)/>

 

Udanego SYLWESTRA życze wszystkim i idealnej pogody. :)/>

 

YdXzr5V.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pokazik będzie konkretny. Też w tym roku łączyłem lontem ale na całkowicie mniejszą skale. Ile mniej więcej pokaz będzie Cię kosztował. A co do finału to pewnie będzie miazga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony. Co do finału troche nie wyszło ale najwazniejsze ze wypaliło wszystko pomimo łaczenia lontem :D

 

Filmiki będą 2. Jeden bedzie z quadrocopetra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem są już dwa filmy.

 

 

Drugi filmowany quadrocopterem zaczyna sie od 2:35

 

 

Może trochę finał nie wyszedł ale publicznośc była zadowolona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz bardzo przyjemny dla oka ;) 3 Samumy zrobiły armagedon, ładnie zgrały się z ORami. Jak na pokaz robiony na loncie to bardzo dobra robota. Zamierzasz dalej iść w pokazy i kupujesz system? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za miłe słowo.

W pokazy na pewno bede co roku robił. A co do systemu, myslałem nad tym. I bardzo możliwe ze w tym roku już sie w niego zaopatrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny pokaz a i finał był bardzo dobty jak na łączenie lontem, ma on to do siebie że nigdy nie wiadomo do końca co kiedy wystrzeli. Tak patrze i naprawdę gęsta mgła musiała być u Ciebie bo z pół efektu od szelek nie było widać przez nią. Za pokaz jak na łaczenie lontem 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdanie najciekawszy pokaz na forum jestem pod wielkim wrażeniem, super film z pokazu i Quadrocoptera Coś pięknego !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...