Jump to content
Sign in to follow this  
ZIP

SP039 Colorful Peony

Recommended Posts

Wygrałem je w konkursie, odpaliłem... i tak mi się spodobały, że zaraz kupie sobie 2 zestawy :mrgreen:
Film:
http://pl.youtube.com/watch?v=Ck3GavR-VSo
http://www.sendspace.com/file/3jbvc4
Myślałem, że będą jak większość rzymskich ogni - bez takich rozprysków - dlatego uciekaliśmy :lol:

A cena? 8zł za 4 sztuki :shock:
http://superpower.pl/?page=8&cat=5

Niestety mogę tylko cenić jeden strzał. :mrgreen: ten pierwszy. Rzymski nie jest zły, ale jak dla mnie ma trochę za mało strzałów, ale ładny rozprysk miał, myślę, że te 3 następne co nie uchwyciłeś zbytnio na filmiku też były ładne. ZIP po co wy uciekaliście?? ktoś was by złapał?? wątpię :smile:

Moja ocena 6+/10

no jak za taką cene to można sobie pozwolić, za 8 zł zazwyczaj mamy zwykłe rzymskie bez efektów wiec chyba opłacalne, tylko tak jak mówi mpiwowski, troche za mało strzałów.

Ale za 8 zł masz 4 sztuki czyli 16 strzałów.
Ja kupiłem 12 strzałowego moździerza 1" firmy kometa za 25zł z dużo gorszymi efektami.

Świetne są te rzymskie :grin: Fajnie że też będę je miał :mrgreen: Za jeden strzał wychodzi tylko 50 gr, a za taki efekt to bardzo tanio.

Tylko 4 strzały :shock: :???:
Ale efekt ładny , warto kupić , ustawić w kształcie litery w i połączyć wspólnym lontem :razz:

Można. Przez stronę firmy SuperPower, ale trzeba z nimi pogadać żeby wystawili ten przedmiot (żeby był w sklepie)

Te rzymskie są bardzo opłacalne! Jak wcześniej pisałem wychodzi tylko 50 gr za strzał! Tyle że koszty przesyłki są spore :/ Można też zamówić też inne artykuły - wtedy zakup staje się bardziej opłacalny. Ja też mam jedną sztukę sp039 :mrgreen: ale poczekam z odpaleniem do sylwka.

ps. zna ktoś koszty przesyłki z hurtowni sp ?

Jedne z lepszych rzymskich ogni, jakie miałem okazję posiadać :wink:

W zeszłym roku miałem jedną sztukę i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Co prawda rzymski ogień ma tylko 4 strzały, ale za to bardzo efektowne - czerwono-zielone peonie z niezłym hukiem. Jak będę przy okazji w hurtowni Super Powera to zakupie dwa komplety i połączę w wachlarz, bo są dość tanie :)