Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnia na finał do 180zł


drift501

Pytanie

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rozumiem że mamy wybrać spośród tych które podałeś ? No więc myślę że na finał najlepsze są kątówki także JW401 jednakże TXB593 też się nada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Weź Tajfuna, takie zróżnicowane serie robią na finał największe wrażenie. Miałem go więc mogę z czystym sercem go polecić. Ostatnie 2 salwy robią swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Będę kupował w Bigfun, szukam wyrzutni na finał . Przed nią będzie TXB592 SKY BROCADE ,JW90 Show of fireworks, Styx, YHW009 Song, i na koniec niewiadoma: Tajfuna nie wezme bo miałem rok temu. JW401 miałem 3 lata temu ale kątowa byłaby ciekawa na finał. DLaczego uważasz że jw401 to zły wybór? Miałem ją 3 lata temu i była bardzo fajna. Triplexa nigdy nie miałem dlatego boje sie troche tej txb 593 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Będę kupował w Bigfun, szukam wyrzutni na finał . Przed nią będzie TXB592 SKY BROCADE ,JW90 Show of fireworks, Styx, YHW009 Song, i na koniec niewiadoma: Tajfuna nie wezme bo miałem rok temu. JW401 miałem 3 lata temu ale kątowa byłaby ciekawa na finał. DLaczego uważasz że jw401 to zły wybór? Miałem ją 3 lata temu i była bardzo fajna. Triplexa nigdy nie miałem dlatego boje sie troche tej txb 593 .

 

Wiesz przez 3 lata to się sporo zmieniło... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może TXB300 Salsa? Wyrzutnia z mieszanym układem efektów, też strzela seriami.Zobacz jej najnowszy film.

PS. W pełni zgadzam się z Majstrem i Firą - widziałem JW401 na żywo w lecie - wybuchy, jak w wyrzutni 25mm. Jak na swoją cenę bez rewelacji, można nawet powiedzieć, że jest to wyrzutnia słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej postawie na TXB400 SAMUM , 401 miałem z 3 lata temu była w porządku może się popsuła. Tajfuna nie wezme bo 2 rok pod rząd to samo brać to przesada. Z uwagi na to, że nie stawiałem nigdy na triplexa to w tym roku o dziwo poszło pełną para na niego bo będzie i TXB400 i YHW 009, TXB 593 i STYX mam nadzieje ze mnie nie zawiodą. Tylko jest problem bo TXB 400 nie ma w big funie

 

 

//edit

 

Tylko po co ja sie uparłem na big funa, jak właśnie odwiedziłem piroArt i maja to samo w tej samej a nawet lepszej cenie , co się nikt nie odzywa w tej kwesti ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...