Skocz do zawartości

Wspólne Kupowanie w INS-Fireworks.pl


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Z przyjemnością ogłaszam, że w tym roku wspólnie z hurtownia INS-Fireworks zapraszamy akcję "wspólne zakupy", dzięki której najtaniej w Polsce zdobędziecie wystrzałowe fajerwerki na Sylwestra!

 

Termin akcji 12-17 grudnia 2014, zamówienia będzie można składać od piątku od godziny 20:00 do środy do godziny 20:00.

 

Oferta jaką przygotowaliśmy dla Was to:

- Darmowa dostawa od 299 zł

- 20% rabatu na prawie* wszystkie produkty w hurtowni www.ins-fireworks.pl

- Zapalniczka firmowa www.ins-fireworks.pl

- TXC 494 Rzymskie Ognie do każdego zamówienia do 99 zł

- La bomba lub T6240 Rzymskie Ognie (do wyboru) do każdego zamówienia od 100 zł wybór wpisujemy w polu uwagi podczas składania zamówienia!

- Fontanna dymna JFS1 kolor do wyboru do każdego zamówienia od 299 zł. (dodatkowo, plus prezenty przysługujące za przekroczenie 100 zł.).

 

 

1. Warunkiem uczestnictwa w akcji jest posiadanie zarejestrowanego konta na forum www.forumfajerwerki.pl, w sklepie www.ins-fireworks.pl do dnia 12 grudnia, do godziny 24:00 oraz zgłoszenie się w temacie.

2. Minimalna kwota zamówienia w sklepie www.ins-fireworks.pl - 50zł.

3. Udział w akcji mogą wziąć tylko osoby, mające ukończone 18lat.

4. Dostępne metody płatności są opisane na stronie

5. Nie ma możliwości opłacenia zamówienia w późniejszym terminie !

6.Aby wziąć udział w akcji należy podać w tym temacie swój login na forum http://www.forumfajerwerki.pl oraz w sklepie http://www.ins-fireworks.pl .

7.Wysyłka w akcji "wspólne zakupy" będzie realizowana do 5 dni roboczych.

8. Wszystkie pytania proszę kierować bezpośrednio do użytkownika INS-Fireworks na PW.

 

Pamiętaj! Aby otrzymać rabat podczas składania zamówienia zaznacz „mam kupon rabatowy” i wpisz kod „forumfajerwerki20” oraz kliknij przycisk „Użyj”. Kody będą aktywne od piątku 12 grudnia od godziny 20:00!

 

ins.jpg

 

*nie dotyczy produktów do gry w paintball czyli: z kategorii świece dymne, granatów z farbą, min do paintballa oraz rac morskich. Na te produkty można jednocześnie otrzymać zniżkę 10% wpisując kod „forumfajerwerkipl10” W praktyce jeśli zamawiamy któryś z tych produktów oraz jakikolwiek inny na sylwestra podczas składania zamówienia należy podać 2 różne kody i za każdym razem kliknąć przycisk „Użyj”.

 

Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta w sklepie www.ins-fireworks.pl, rejestrując się używajcie takiego samego loginu jak na forum, ma to na celu weryfikację użytkowników.

 

 

Osoby zdecydowane na wzięcie udziału proszone są o wpisywanie się poniżej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to Fajnie , może się zdecyduje bo właśnie w tych dniach mam składać małe zamówienie coś około 120/40zł

póki co jeszcze że tak powiem nie zapisuję się bo nie chcę jak w przypadku innych WK smile.gif

ale dobrze wiedzieć

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie byłbym chętny... Wysle Ci wiad priv bo mam pare pyt..

 

/

8. Wszystkie pytania proszę kierować bezpośrednio do użytkownika INS-Fireworks na PW.

Edytowane przez MajsterD12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do udział w akcji, pytania można zadawać zarówno w temacie jak i na priv. Postaramy się odpowiadać na bieżąco.

 

Obecnie w naszej ofercie jest ponad 150 produktów, co oznacza że jest to prawdopodobnie najszersza obecnie dostępna gama produktów na rynku.

 

DawidPirotechnik jeśli pojawią się propozycje dotyczące innych produktów postaramy się w miarę naszych możliwości jak najszybciej poszerzyć o nie oferte naszej hurtowni. Obecnie zamieściliśmy te artykuły, które są najczęściej wybierane.

 

siwy124 odpowiedzi poszły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobie bede zamawial z tego sklepu 15, powiem ze macie bardzo kuszaca oferte

chcialbym sie jeszcze spytac, czy jak jest przesylka od 299 zl to rabat 20% tez przysluguje i czy mozna kupic lont ma metry bo widze tylko ze jest szpula 100m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobie bede zamawial z tego sklepu 15, powiem ze macie bardzo kuszaca oferte

chcialbym sie jeszcze spytac, czy jak jest przesylka od 299 zl to rabat 20% tez przysluguje i czy mozna kupic lont ma metry bo widze tylko ze jest szpula 100m

 

Pytania wyłącznie na PW lub maila hurtowni

poza tym pisałem do nich i jest dostępny lont 2,5mm 1cm/s na metry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INS-Fireworks - przydały by sie wyrzutnie typu

JW90

JW5020 Show Box

Ballet

Cała seria Big Bang

 

Za mało jest wyrzutni małego kalibru ;)

 

Duze rakiety sprzedawane na sztuki

 

Zapały pirotechniczne 2m,3m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INS-Fireworks - przydały by sie wyrzutnie typu

JW90

JW5020 Show Box

Ballet

Cała seria Big Bang

 

Za mało jest wyrzutni małego kalibru ;)/>

 

Duze rakiety sprzedawane na sztuki

 

Zapały pirotechniczne 2m,3m

Nie każdy sklep musi posiadać te same produkty. Spróbuj czegoś nowego a nie oklepane wyrzutnie które miał juz każdy i można je dostać wszędzie. Co zauwazyłem po wejsciu na strone sklepu to to że maja rakietki pistoletowe, gdzie tak na prawde jak do tej pory spotkałem się może z trzema sklepami internetowymi które w swojej ofercie miały zarówno fajerwerki jak i ten gadżet. Ponadto petardy w bardzo szerokiej gamie, też rzecz bardzo rzadko spotykana. Spostrzeżenie istotne dla sklepu ale nie każdy z nich musi mieć takie same produkty :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu teraz nie ma zadnego kontaktu z INS Fireworks ? W temacie nic nie odpisują na pw tez nie odpisują ://>/>/>

DawidPirotechnik , weekend był:) Pracujemy od poniedziałku do piątku (no soboty w praktyce) :) 2 osoby sprawdzają skrzynkę i temat:) Czasmi zdarzy się że odpowiadamy z opóźnieniem szczególnie jeśli chcemy zamówić jakiś produkt na którym Wam zależy.

Tam na stronie nie da sie loginu ustawić, trzeba mail podać.

tak zgadza się, Twoim loginem jest adres mailowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody Rabatowe są aktywne. Można swobodnie realizować zamówienia.

 

W przypadku chęci zakupu produktów z kategorii paintball, świece dymne lub rac morskich, które nie są objęte 20% rabatem prosimy o

- złożenie drugiego zamówienia i wpisanie kody rabatowego forumfajerwerki10

- napisanie informacji w komentarzu "zamówienie dodatkowe ze zniżką 10%"

 

dzięki temu na dodatkowe produkty będzie można uzyskać zniżkę 10%. W przypadku zamawiania całości jednocześnie zostanie naliczony rabat 20% tylko na produkty objęte promocją a pozostałe produkty pozostaną w niezmienionych cenach. Druga opcja, złożenie jednego zamówienia i kontakt via PM:)

 

Osoby zamawiąjące powyżej 300zł, prosimy o wybranie dla formalności opcji "odbiór osobisty" aby system nie doliczył kosztów przesyłki lub po prostu kontakt via PM. Zrobimy koretkę.

 

Jeśli pojawią się jakieś pytania lub trudności ze złożeniem zamówienia ->> PM. Będziemy odpowiadać na bieżąco.

 

--- edit ----

@siwy124 dzięki za PM, sklep działa normalnie a rabaty i gratisy są tylko dla użytkowników forum:) Z tego powodu doliczyło Ci przesyłkę. Poprawimy przy wysyłce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jeśli nie miałem do dziś konta na stronie sklepu to nie mogę skorzystać z promocji, bo samo konto na forum nie wystarczy?

Szkoda, nie doczytałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jeśli nie miałem do dziś konta na stronie sklepu to nie mogę skorzystać z promocji, bo samo konto na forum nie wystarczy?

Szkoda, nie doczytałem :)/>

Możesz swobodnie zamawiać dziś do godziny 20:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ari001 na jakie pytanie nie otrzymałeś odpowiedzi? Sprawdzaliśmy w tej chwili forum i skrzynke i nie widzę Twojego pytania. Twoja przesyłka została wysłana zgodnie z prosbą. Informowaliśmy w temacie związanym z aukcją że wysyłka będzie realizowana do 5 dni roboczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wczorajszym zadzwonieniu d ofirmy i wyjasnieniu sytuacji paczka dotarla dzisiaj do mnie z bardzo fajna zawartoscia, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel 2 paczki poszły niepełne, w tym jedna Twoja. Spodziewam się że każdy chciał otrzymać przesyłkę jak najszybciej i staraliśmy się aby do każdego paczka dotarła najwcześniej jak to możliwe, mimo tego że brakło kilku artykułów na hurtowni. W każdej niepełnej paczce miała być informacja o tym że pozostała częśc zostanie dosłana niebawem na nasz koszt. Pozostałe produkty wyjdą najszybciej jak to możliwe. W sprawie każdego zamówienia będziemy się jeszcze kontaktować telefonicznie.

 

Miejcie na uwadze to że na wysyłkę daliśmy sobie 5 dni roboczych, a wszystkie paczki nawet te niepełne poszły dużo wcześniej tylko po to abyście otrzymali zamówienie jak najszybciej, a wysyłkę drugiej paczki otrzymujecie całkowicie gratis. Mam nadzieję że to w pełni wyjaśnia sytuację i możemy liczyć po otrzymaniu całości na miły komentarz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka doszła początkowo brak dwóch rac jednakże po dwóch dnia zostały doslane.. Ceny B.dobre zakupy udane a i jako gratisy za poszczególne progi spodziewałem się pojedynczej świecy dymnej i rzymskich a tu cala paczka.. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...