Jump to content

Co was najlepiej wprowadza w klimat sylwestrowy?


endriu123457

Recommended Posts

Tak jak w temacie co was najlepiej wprowadza najlepiej w klimat sylwestrowy mnie np. filmiki takie jak np klimat i atmosfera 31 grudnia

czy też kolędy :)/> (najlepiej to działa w grudniowe wieczory) lub tez jak ok 20 grudnia już stzrelają wtedy jest najwiekszy klimat :)/> a jak jest u was pochwalcie się :christmascool:/>

Link to comment
Share on other sites

Zapach dymu z petard, miesiąc Grudzień, reklamy świąteczne, mikołaje poprzebierane, gazetki z fajerwerkami, filmiki z serii X dni do sylwestra. :xmas_biggrin: :xmas_biggrin: :xmas_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam tak jak nie mogę doczekać się sylwestra biore wszystkie fajerwerki wyjmuję i zaczynam je oglądac na Yt a później ide na dwór postrzelać picolaki żeby się pobawić :) A w temacie to reklamy z fajerwerkami i np. ide sobie w tesco i na szafkach piro ... :)

Link to comment
Share on other sites

Klimat robi napewno początki strzelania przez innych miłośników gdzieś w pobliżu. Albo ja strzelam a inni odpowiadają. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja już na serio zaczynam czuć ten klimat. Jak jechałem do centrum i przejeżdżałem przez parking biedronki to widziałem dwa stoiska. Myśle sobie, pewnie ozdoby na choinkę a tu... większe stoisko zapełnione fajerwerkami. Niestety na ceny dokładniej nie popatrzyłem ale np. JR25 kosztowała 10zł za sztuke więc źle nie jest. Ten dzień zbliża się coraz szybciej.

Link to comment
Share on other sites

Powoli zaczynam czuć ten klimat,bo:

-Coraz więcej ludzi na forum,

-Forumowicze coraz częściej pokazują zdjęcia swoich zakupów,

-Piosenki o tematyce świątecznej które już po cichu czasami sobie puszcze doskonała jest chyba ta dzięki niej wprowadzam się w ten stan,tak wiem jestem troche nienormalny ale tak już mam:)

-Świąteczne emoty na forum wszystko mówią,

-Pieczenie pierników przez moją mame i ten zapach (trzeba upiec kilka tygodni wcześniej aby był wystarczająco twardy i dało się go zjeść :xmas_biggrin: )

 

Co mnie nie wprowadza w ten nastrój,a wręcz zniechęca:

-W sklepach już od listopada wiszą lampki,

-Od listopada w telewizjach są już reklamy i to takie jakby za 2-3 dni miało być już Boże Narodzenie,a na polu leżało mnóstwo śniegu którego oczywiście nie ma,

-Brak śniegu,

 

 

To chyba na tyle :xmas_smile: .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mnie nic nie wprowadza w sylwestrowy nastrój, bo czekam na Boże Narodzenie, trzy dni wolnego, choinkę, prezenty, karpia i filmy w telewizji. To że piszę na forum o fajerwerkach nic w tym temacie nie zmienia, nie można przesadzać. Skończą się święta, będę myślał o Nowym Roku, jedynym wyjątkiem jest huk odpalanych petard i fajerwerków...

:67675:

Link to comment
Share on other sites

Jak leci film w telewizji Kevin ! to wiem że już są święta :xmas_biggrin: a potem magiczny 31 to jest masakra :fireworks: pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jak leci film w telewizji Kevin ! to wiem że już są święta :xmas_biggrin:/> a potem magiczny 31 to jest masakra :fireworks:/> pozdrawiam.

W wigilię o 20:05 na polsacie poleci Kevin sam w domu :christmascool:

Link to comment
Share on other sites

W wigilię o 20:05 na polsacie poleci Kevin sam w domu :christmascool:/>

 

Standart jak co roku, na początku grudnia już leciał :xmas_smile:

Link to comment
Share on other sites

Śnieg,Kevin na polsacie,wigilia w gronie rodziny,oraz odgłosy strzelania na osiedlu :xmas_smile:

Link to comment
Share on other sites

Śnieg którego nie ma, idioci którzy strzelają bez zasad bhp i policja która jeździ na sygnale co dwie godziny żeby ich łapać, kolejki w sklepach jak za PRL-u po mięso, no i wiadomo świąteczne piosenki i wolne oraz zapach prochu w pokoju :D

 

 

 

 

 

JacuQM

Link to comment
Share on other sites

hmm na pewno:

 

- Śnieg (chyba najbardziej)

- Aromaty świątecznych potraw, choinki itp

- Zaglądanie na forum

- Zaglądanie na strony sklepów z fajerwerkami

- Odgłosy wystrzałów z okolicy i nie tylko

 

I wiele innych czynników :xmas_wink:

Link to comment
Share on other sites

Strzały w okolicy, śnieg, proch w kieszeniach od kurtki :D zapach siarki, zwiększona aktywność użytkowników na forum, stoiska z fajerwerkami i wigilia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Filmiki Velibruma oddające klimat sylwka, rosnąca ilość postów na forum, temperatura bliska zeru, skracająca się długość dnia, widok grudnia na kalendarzu po oderwaniu wystarczającej ilości kartek, regularne odgłosy wystrzałów za oknem, obecność fajerwerków w marketach i straganów podwórkowych z fajerwerkami, a najbliżej sylwka: wysyłanie zaproszeń na pokaz do znajomych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • mantis changed the title to Co was najlepiej wprowadza w klimat sylwestrowy?

A ja bliżej sylwestra lubię wracać do swoich filmików na YT sprzed 15 lat w jakości 240p :D I wspominać "kiedyś to było...". Klimat wprowadzają też sklepy internetowe, które bliżej listopada uaktywniają się i chętnie wrzucają info o dostawach, nowościach, promocjach itd. To znak, że czas pomyśleć o sylwku i zakupach.

Link to comment
Share on other sites

Śnieg za oknem, odgłosy wystrzałów w oddali, czas świąt. W tym roku od ~21 grudnia będę miał wolne, także poczuje się jak za dawnych szkolnych lat :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...