Skocz do zawartości

KONKURS


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje zwycięscy ! Marcin widać sie postarał :) ja za szybko to zrobiłem, nie miałem za bardzo czasu poprostu i na waszej scenie fajerwerkowej jestem krótko (miesiąc i pół), dlatego sądze ze 6 miejsce to i tak dobry wynik, velibrum gratulaje, zip gratulacje, ktoś tam jeszcze gratulacje!
Wszystkim gratulacje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie tak najgorzej wypadłem XD
Lepiej od feara i kilku innych osób :mrgreen: :mrgreen:
Mogło być lepiej.
Nie wiedziałem na pewno jaka jest ta nowa seria fajerwerków z sp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej dajcie mi pomysl jak zapakowac plakat do pudla aby sie zbytni niepogiol;/;/
bo enimam pojecia jk to zrobic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że konkurs nie był z tropica bo wtedy bym lepiej wypadł bo na ich fajerwerkach się lepiej znam.Według mnie głupie było to zadanie gdzie trzeba było opisać efekty np. peonie albo napisać jaki może byc maks budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie głupie było to zadanie gdzie trzeba było opisać efekty np. peonie albo napisać jaki może byc maks budżet.

co wtym bylo glupiego, pisales ze niema limitu i pytanie zaliczone szybko i bez zadnych problemow, z efektami tez niepowinno byc problemow przeciesz to standard nawet ja niewiesz to mozesz na wikipedi znalesc czy gdzies indziej...

mi sie wydaje ze konkurs byl prosty, a ze ludzie czytac nieumieja i zamiast pisac 2006 pisza 2003 lub 2000 to sory, bylo sporo glupich bledow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wapster możesz w rulon zwinąć jak nie są za długie

Dobry, pomysł. Trzeba tylko w jakiś karton/pudło wsadzić żeby się nie pogniótł.
Wapster, wysyłasz to pocztą polską? Jakie będą koszty wysyłki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie głupie było to zadanie gdzie trzeba było opisać efekty np. peonie albo napisać jaki może byc maks budżet.

co wtym bylo glupiego, pisales ze niema limitu i pytanie zaliczone szybko i bez zadnych problemow, z efektami tez niepowinno byc problemow przeciesz to standard nawet ja niewiesz to mozesz na wikipedi znalesc czy gdzies indziej...

mi sie wydaje ze konkurs byl prosty, a ze ludzie czytac nieumieja i zamiast pisac 2006 pisza 2003 lub 2000 to sory, bylo sporo glupich bledow

No i ja napisałem że nie ma limitu :grin: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla pierwszej czwórki i reszty :)
Myślę, że pytania nie sprawiły Wam trudności. Kilka było podchwytliwych, ale w większości wystarczało Google... :wink:
W sumie jak będzie druga edycja konkursu (o ile takowa powstanie) pytania będą znacznie trudniejsze :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki :grin:
widzę że budżet sławny - to moje :mrgreen: na następny konkurs dopiero zobaczycie fajne pytanka :P

a myślałem że FM się znajdzie...

5 miejsce boli najgorzej niestety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, muszę powiedzieć, że byłem blisko - wszakże ósme miejsce, ale mówi się trudno. Może następnym razem się mi uda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zadaniu z szelką waterfall zdałem się tylko na film, bo pierwszy raz słyszałem o czymś takim. Ciekawi mnie też odpowiedź na pytanie o nowości SP 2007. Była tam jakaś nazwa która na pewno była nowością i jakaś inna. Chyba SP84255.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowosc z SP to jest kolekcja diamond collectio jest ona nawet na plakatach w nagrodach, bylo trzeba napisac diamond collection

co do budzetu: wsystarczyla kazda wyowiedz ktora miala sens ze jest nieograniczony budzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zadaniu z szelką waterfall zdałem się tylko na film, bo pierwszy raz słyszałem o czymś takim. Ciekawi mnie też odpowiedź na pytanie o nowości SP 2007. Była tam jakaś nazwa która na pewno była nowością i jakaś inna. Chyba SP84255.


o to efekt waterfall - http://images.google.pl/images?q=waterfall...tart=0&sa=N

te pierwsze rysunki.
------------------------------
a mnie ciekawi symbol SP84255 czy w ogóle jest taki produkt z takim symbolem bo mi się wydaje, że nie :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jest ale tylko SP8425 o jedną 5 było za dużo nie wiem czy to był taki chwyt czy błąd, ale odpowiedziałem że nie ma takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi błąd to chyba z tymi Imaginami. Mówią, że było ich 13, ale ja policzyłem w dziale pirotechnika amatorska i wyszło mi 12 :???: sami policzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam! 13 razem wyrzutni i fontann, jest na stronie jorga. Wpiszcie Imagine.
a jak wyście zrobili z tym prażonym bambusem, w końcu do czego on służy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jest ale tylko SP8425 o jedną 5 było za dużo nie wiem czy to był taki chwyt czy błąd, ale odpowiedziałem że nie ma takiego

To właśnie było podchwytliwe pytanie, ponieważ pytanie brzmiało czy następujące wyrzutnie są nowościami. Jedna wyrzutnia była na pewno, więc jeżeli ta druga nie jest nowością to i tak błędem byłoby napisać że te wyrzutnie nie są nowościami, podczas gdy nowością nie jest tylko jedna wyrzutnia. Sam w końcu nie wiem jaka była odpowiedź :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...