Jump to content

P0009 Cyrcoblitz

gorgol

Recommended Posts

W piątek kupiłem cyrkoblicę małą P0009 za 1 zł (drogo bo w takim sklepiku chemiczno-pirotech.) , z tego o pamiętam w hurtowni były za 70 gr. , szeroka jak pół szerokości paczki zapałek, długa na całą długość paczki zapałek :mrgreen: ...
cyrkoblica b.stabilna, b.wysoko poleciała i b.ładny rozprysk z czerwonymi i zielonymi gwiazdkami (jednym słowem 3x'bardzo')
...no i ten cudowny dźwięk :cool:
POLECAM

• 3 weeks later...

sory, ale niestety nie mam nawet cyfrówki :cry:
niedługo planuję kupić to zapewniam, że będę wszystko filmował :wink:

Wiesz gorgol, ja niedawno też widziałem w takim chemicznym sklepiku małe wersje circoblitzów były po 2 złote sztuka :???: , ale to były z jorga, a z komety ? oni produkują takie circoblitzy ? PS: te małe circoblitze z jorga które widziałem, to była chyba jakaś stara wersja.....

@mantis: importerzy nie produkują fajerwerków, tylko je sprowadzają (najczęściej z Chin).

• 1 month later...

a wie ktos jakie efekty mają circoblitzy o nazwie peony :?: :?: bo kupiłem paczke i nie wim czy kupić jeszcze 1 op.

peony blitz jest moim zdaniem najlepsza ze wszystkich circoblitz z komety, jej efekt to w miarę duża peonia, w moim przypadku była zielona, ale zauważ, że już tworzysz OT :wink:

• 2 years later...

chyba żartujesz kameleon

tak naprawde rozpryska sie na 2 kolory -zielony i czerwony i napewno nie jest taki jak w jakiejkolwiek mozdzierzy.
jak za ta cene oczywiscie dobre ale bez przesady z tymi porownaniami

• 11 months later...

Dzisiaj odpaliłem jednego P0009 Mini cyrkoblitza i byłem zszokowany efektem! Wybuch może nie za głośny ale piękny efekt peoni z zielonych i czerwonych gwiazdek. Polecam wszystkim w 100% nie spodziewałem się że z tak małego cyrko może być taki efekt.
Żałuje , że kupiłem tylko jedną paczkę :(

Całkiem przyjemne zabawki. Posiadają spory jak na rozmiary wybuch, a różnica pomiędzy większymi cyrcoblitzami u mnie była niewielka.

• 4 weeks later...
  • 2 years later...

Jak dla mnie to te z jorga są słabsze od tych komety testowałem dzisiaj cracling i peony bardzo fajne na korsarzu z promocji 1+1 wziąłem 6 paczek ;)