Skocz do zawartości

Oceń Sklep/Hurtownie


FireMan

Przydatny temat ??  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tak
      24
    • Nie
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Takiego tematu nie ma jeszcze na forum.
W tym temacie oceniajcie sklepy/hurtownie/sprzedawców , w skali procentowej od 0% - 100%.
Mile widziane uwagi i uzasadnienia ocen.

Sklep :
Auchan 90%
+Duży wybór produktów , częste promocje , niskie ceny.
-Wiele opakowań , fajerwerków jest zniszczonych , niektóre elementy z zestawów są powykradane , ponieważ mają tam słabą ochrone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ja :mrgreen:

Sklep vmax2.pl - 100% najtańszy sklep internetowy (ceny hurtowe) - tania wysyłka
Tesco - 50% - dlatego w 50% bo na początku mają bardzo drogo a później sprzedają po cenach hurtowych i dam jeszcze mały plusik za produkty Jorga
Geant(Real) 50% - ceny takie średnie nie hurtowe, ale nie też za wysokie tak samo jak w Tesco + za produkty Jorga. (nie wiem jaka firma będzie teraz)
Carrefour - 30% - dosyć drogie produkty, ale dobrej firmy bo SuperPowera (w każdym mieście może być inaczej z tymi firmami jedni mają Hestie drudzy SuperPower)

Jak jeszcze sobie coś przypomnę to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz ja :D

Biedronka- 50% dobre produkty niskie ceny, ale każdy moze podejśc pomacać i zazwyczaj są już poniszczone i pootwierane opakowania, mogli by lepiej pilnować :|

Carrefour- 95% bardzo dobrze pilnowane produkty (2 ochoriaży widziałem przy stoisku) w związku z trzym produkty niepootwierane etc. nigdy nie miałem z tamtąd niewypału a ceny nie są strasznie wysokie :) 95% dlatego że małe te stoiska 4x5m a mogło by być 5x6 :| i ciasno tam :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtownia SP :D 100% - wszystko co mi polecają jest super i nie jest takie drogie wg mnie
Carrefour 30 % - jest tam hestie a ja jej nie lubie :twisted: no i jeszcze jest SuperPower ale ja wszystko kupuje w hurtownii z tej firmy, chyba że jakieś pierdółki :)
Real 20% - równierz słabo bo nie lubie hestii, a niestety ta firma dominuje w marketach, i niestety jeżeli coś kupie to jakieś petardy albo pszczółki, nic konkretnego (może w tym roku bedzie inna firma?)
Tesco 60 % - jest jorge, ale za dużo tego nie mają
Biedronka 60% - tak samo jak wyżej, dobre produkty dobrej filmy ale nie ma tego za dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtownia Ekoplast jest ona prze ze mnie w 100% polecana ponieważ po atrakcyjnych cenach można tam kupic produkty np.Top secret mam tam za 55 zł a trole 5 z czymś zł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intermarche 80%
Bynajmiej u mnie odrazu jak wchodzi się do sklepu jest całe stoisko z wszytkim ... zaczynajac od wyrzutni, a kończąc na petardach :smile: Naprawde duży wybór,ceny hurtowe.
Nie wiem jak jest u Was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INTERMARCHE 85 % ceny naprawdę niskie, wszystko w dobrym stanie, ( niepootwierane)
duży wybór, w większości produkty JORGE'A, lecz mają troche mało
sztuk, np zestaw joker 10 sztuk na półce ( choć ja go niekupuje) ; )


BIEDRONKA 65 % ceny niskie, dobre produkty, też firmy jorge ( np. sfinks jumbo jet
top secret itp. ) ale mocno poniszczone ( zlodzieje itp)


LIDL 60 % produkty glównie śmieszka ( to minus) lecz niektóre są dobre, np zestaw za
3 zlote i fontanna butelka, również niskie ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Auchan 85%
+ za baaardzo dużo asortymentu i ceny bardzo dobre do tego liczne promocje :grin:
- za rozpakowane produkty :evil:
Makro 70%
+ za duży wybór fajerwerek i film instruktażowy :lol:
- za dość wygórowaną cene.
Kaufland 50%
+ w miare duży wybór,dobre ceny.
- zero promocji przynajmniej u mnie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ocenie źródła skąd ja kupuje fajerwerki.

Biedronka (90%)

Jak narazie ani razu sie nie zawiodłem. Zawsze kupowałem tam co chciałem i zawsze było w super stanie. 90% dlatego że czasem w zestawie kung-fu z bączków są wyjęte lonty ;P.

Hurtownia "Tiger" w Sopocie (60%)

Tu kupuje tylko petardy dlatego, że jest drogo, ale jeśli chodzi o petardy to mają fajne i te, które chce ;).

Hurtownia "Eurostar" w Sopocie (70%)

Tu zwykle też kupuje petardy. 70% dlatego, że jest dość drogo, ale 10% więcej od Tigera, bo Eurostar położony prawie w centrum Sopotu tyle, że w podwórku ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

czesc ja to w marketach juz nie kupuje faktycznie tansze ale juz nie raz sie zawiodlem a to polamane albo brak lontu nie dzieki a pozatym nie ma kogo sie spytac jak to odpalac mam juz mete przy realu na ursynowie asortyment bardzo duzy wszystko czego dusza zapragnie ceny umiarkowane ale co najwarzniejsze zawsze odpalaja jest komu wytlumaczyc i doradzic a pozatym czynny caly rok a w sylwka do 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...