Skocz do zawartości
  • 0

Moździerz 2


Damian26

Pytanie

Witam chciałbym w niedługim czasie zakupić moździerz 2 calowy na QM tylko mam mały problem bo nie wiem jakie wybrać efekty. Chciałbym abyście i doradzili. Miałem już w tamtym roku te szelki tylko parę efektów a teraz zobaczyłem, że doszły nowe i nie wiem które są najładniejsze. Na pewno kupię red peony i red wave bo mi się mega podobają i mają duży rozprysk. I może ktoś powie jaki wybrać efekt moździerzu cylindrycznego 1,75? Myślę, że mi pomożecie w tej sprawie. Czekam na wasze porady. Pozdrawiam :)/>/>

 

 

Orange peony,

aqua peony,

blue peony,

brocade to white,

gold peony,

green peony,

lemon peony,

multicolor peony,

orange peony,

purpule peony,

red peony,

sliver peony,

white shine ray peony,

yellow peony,

blue star white glitter,

colorful peony,

Crackling willow,

flower wave,

Golden glitter willow,

green wave,

Red blue double rings,

Red glitter willow,

Red star white glitter,

Red wave.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Też tak myślałem tylko chciałem się upewnić. A miał już ktoś te petardy JC09 TRÓJKĄTNA TRIANGLE?

Bo ostatnio zastanawiałem się nad kupnem. Też będę inne petrady kupował oprócz DUM BUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem te petardy triangle ale od importera super power. Nigdy nie pomyślałbym że coś tak małego może rąbnąć tak mocno. Spokojnie dorównywały fp3 small. Tylko uwżaj czasami lont niby przestaje się palić i na końcu jakieś 20 sekund po odpaleniu wybucha bo jednak okazało że się jeszcze tlił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To już wiem wszystko i już wiem jakie petardy będę mógł kupić. Dziękuję za doradzenie i może nie długo będzie następne pytanie w jakieś innej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie jestem zwolennikiem dużych rakiet ale w tym roku chciałbym mieć jakieś czy ktoś miał te rakiety lub może widział je ktoś na własne oczy. Chciałbym abyście mi doradzili w tej kwestii.

 

60133 - BIG BLA

2,5" - ROCKETS

50113 BIG BLACK

RKA03 - DIUNA

007 CALLISTO

P8093 - KREZUS

 

I które z tych rakiet waszym zdaniem są najbardziej opłacalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tych co podałeś to jedynie Callisto 007 i Krezusy P8093 są najbardziej opłacalne :)/> cena = jakość ;)/>,

ale najlepiej jakbyś poszukał po hurtowniach w swojej okolicy rakiet EP-2012 Shell Rocket 2,5'' od Euro Pyro . Moim zdaniem są najlepsze z możliwych do kupna, bo są tanie ;)ok. 15 zł/ szt. a efekt jest naprawdę boski :D/>

 

https://www.youtube.com/watch?v=qxFb4U_KOs8

 

PS. są dostępne na Bezpiecznefajerwerki.pl ale tam są zbyt drogie ;)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze polecam rakiety:

60133 - BIG BLA

50113 BIG BLACK

Wystrzeliłem je minionego Sylwestra Wysokość oraz Rozpiętość efektu na długo pozostawia wrażenie.Wiadomo cena może odstraszać ale warto kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To myślę, że te rakiety znajdą się u mnie w tym roku.

Szkoda, że nie ma filmów z tych rakiet 60133 - BIG BLA 50113 BIG BLACK. Na youtube jest jeden film ale nie widać prawie żadnych efektów.

Nadal się zastanawiam nad tą wyrzutnią TXB868?

Czy warto ją kupować. Owszem jest droga ale jak bym wziął 3x100 strzałów byym więcej zapłacił niż za tą kostkę 300 strzałów.

Doradźcie mi coś bo jestem zakłopotany.

Zastanawiałem się nad kupnem tub do moździerzy i czy takie tuby kartonowe będą pasowały?

http://allegro.pl/rolka-tuba-tuby-kartonowa-kartonowe-solidne-grube-i4689810744.html

http://allegro.pl/rolka-tuba-kartonowa-gilza-tekturowa-strech-50x530-i4686794658.html

Najlepsze rury to z materiału laminowego czyli fiberglass ale z tub kartonowych też dobrze się strzela tylko nie są tak wytrzymałe jak te fiberglass. A z tuby plastikowej jest bezpieczne strzelanie?

http://allegro.pl/elegancka-tuba-tuleja-gilza-plastikowa-100-x-5cm-i4660431459.html

Czekam na wasze komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy widziałeś w sprzedaży moździerz z tubą plastikową?

Te plastikowe z allegro odpuść sobie jeśli nie chesz poranić sibie i innych osób.Papierowe możesz kupić ale pamiętaj o zatyczce średnicy(aby nie był za duży luz) i odpowiedniej wysokości tuby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak myślałem, że plastikowa rura odpada tylko chciałem się upewnić.

A jakie wymiary powinna mieć tuba papierowa? Zatyczki to sobie samemu zrobię :).

A co powiecie mi na temat tej wyrzutni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W prawym górnym rogu patrząc na monitor na stronie forum jest wyszukiwanie wystarczy wpisać tuba i znajdziesz odp na zadane pytanie.Co do wyrzutni każdy ma swój gust szczerze bym jej nie kupił wolałbym kilka mniejszych a wsród nich kątówke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja jednak radziłbym Ci poszukać innej wyrzutni powyrzej 200 strzałów. Są owiele ciekawsze pozycje, ta jest bardzo monotonna ale nie zmnienia faktu że ładna. Poszukaj np. 2X 150sh bo chyba możesz je połączyć a efekt może być znacznie lepszy od jednej 300sh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od takiej monotonnej wyrzutni dużo lepszy jest zestaw do samodzielnej obsługi odpalany za pomocą jednego lontu. Masz mix efektów ale przede wszystkim mix układów strzelania a nie klepake tak jak jest w przypadku takich baterii 200/300sh

 

http://taniefajerwerki.pl/pl/c/Zestawy-Do-Samodzielnej-Obslugi/83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To podajcie mi jakieś fajne wyrzutnie po wyżej 200 strzałów. A tą kostkę ktoś widział na żywo? Bo nie wiem czy ten filmik oddaje te efekty co ma ta kostka.

W moim zestawie na sylwestra znajdzie się więcej wyrzutni niż jedna 300 strzałów.

Po tym filmiku mi się spodobała i się zastanawiałem nad kupnem i dlatego was się pytam o poradę.

Szukałem na youtube tej wyrzutni TXB868 i zawsze na innym filmiku jest pokazane inne efekty. Może wiecie jaki jest najnowszy film z tej kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...