Skocz do zawartości
  • 0

Moździerz 2


Damian26

Pytanie

Witam chciałbym w niedługim czasie zakupić moździerz 2 calowy na QM tylko mam mały problem bo nie wiem jakie wybrać efekty. Chciałbym abyście i doradzili. Miałem już w tamtym roku te szelki tylko parę efektów a teraz zobaczyłem, że doszły nowe i nie wiem które są najładniejsze. Na pewno kupię red peony i red wave bo mi się mega podobają i mają duży rozprysk. I może ktoś powie jaki wybrać efekt moździerzu cylindrycznego 1,75? Myślę, że mi pomożecie w tej sprawie. Czekam na wasze porady. Pozdrawiam :)/>/>

 

 

Orange peony,

aqua peony,

blue peony,

brocade to white,

gold peony,

green peony,

lemon peony,

multicolor peony,

orange peony,

purpule peony,

red peony,

sliver peony,

white shine ray peony,

yellow peony,

blue star white glitter,

colorful peony,

Crackling willow,

flower wave,

Golden glitter willow,

green wave,

Red blue double rings,

Red glitter willow,

Red star white glitter,

Red wave.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie bierz Yellow Peony najmniejszy efekt wez Green Wave Red Wave Crackling Willow Golden Gliter Willow największe efekty mają. A co do bomb cylindrycznych 1.75" miały większy efekt od starych bomb 2" ale teraz bomby 2" mają większy efekt niż miały wiec sądze że lepszy wybór bomby 2" z tym efektem co tobie podałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale wszystkie Peony mają małe efekty? Też tak myślałem, że najlepiej kupić tylko szelki 2". A inne efekty które mogą być ciekawe to które byś mi jeszcze doradził? Te efekty co wymieniłeś to miałem je w tamtym roku i były bardzo piękne i rozłożyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale wszystkie Peony mają małe efekty? Też tak myślałem, że najlepiej kupić tylko szelki 2". A inne efekty które mogą być ciekawe to które byś mi jeszcze doradził? Te efekty co wymieniłeś to miałem je w tamtym roku i były bardzo piękne i rozłożyste.

 

Nie nie wszystkie yellow peony tylko maja male efekty. Hmm a jakie efekty jeszcze polecem multicolour jest spoczko,colorful peony, flower wave. To są chyba najlepsze efekty + te co podałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja polecam ci wyciąć i wkleić karzdy efekt w YT zebyś mial jakiś pogląd jak dany efekt się prezentuje. Co jednemu się podoba dla ciebie może być kopą np. tobie się podoba red peony i wave a dla mnie to sromotne kopsko. Generelanie kolorow peoni nie musisz wrzucać bo wiadomo tosamo tylko inne kolory, to samo z wave. Osobiście jak bym bral 50 szt. to bym wzią wszystkie efekty chociaż po to by potestować i mieć na przyszlość np. pod pokaz jakieś rozeznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oglądałem efekty tylko chciałem się dowiedzieć jakie wy kupujecie efekty. Ostatnio myślałem nad tym żeby kupić parę sztuk tych co najbardziej lubię, a resztę do testowania. Jeszcze będę nad tym myślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to kupuj i testuj, wrzuć kilka filmików na youtube bo w przyszłym roku też będe chciał zamówić kilkanaście szelek. Zamawiasz na Marcus Gaf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak zamawiam na Marcus Graf. Dziękuję za podpowiedzi. Mam jeszcze kilka pytań ale już nie na temat szelek. Nie długo powinien pojawić się nowy temat w pomocy i myślę, że mi pomożecie tak samo jak teraz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak zamawiam na Marcus Graf. Dziękuję za podpowiedzi. Mam jeszcze kilka pytań ale już nie na temat szelek. Nie długo powinien pojawić się nowy temat w pomocy i myślę, że mi pomożecie tak samo jak teraz :)/>.

 

Pisz do mnie na gg (28285232) albo facebook Andrzej Legia (szare zdj na profilowym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja to na pewno będę chciał się spytać o opinie do różnych rakiet, petard i wyrzutni. Takich tematów na pewno nie ma na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wielka 300 strzałow wyrzutnia kalibru 30mm z ciekwymi efektami i ładnym finałem w którym jest crackling. Dosyć spokojna jak na tą wielkość. Nie miałem jej ale na filmikach prezentuje się bardzo dobrze. Nadaje się do stuffów o większym budrzecie. Ocena 9/10 bo efekty cały czas się powtarzają. A cena jeszcze nie znowu taka wysoka jak na kostke o takich sporych gabarytach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Owszem efekty się powtarzają ale ma piękne efekty które mi się mega podobają. Jak myślisz nadaję się aby kupić taką kostkę? A na jakiej stronie patrzyłeś, że cena nie jest taka wysoka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Owszem efekty się powtarzają ale ma piękne efekty które mi się mega podobają. Jak myślisz nadaję się aby kupić taką kostkę? A na jakiej stronie patrzyłeś, że cena nie jest taka wysoka?

 

Nie kupował bym tej kostki kupilbym więcej 49sh z triplexa czy komety lepszy wybór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O kostkach 49 strzałów to będę później się pytał.

A dlaczego byś nie kupił tej kostki?

tu masz filmik jak ta wyrzutnia się prezentuje i ci się nie podoba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli ja miałbym wybierać to też wolałbym kupić kilka mniejszych typu 100sh np.TOP10, 36sh np. Duszanbe i jakąś 49sh. Nie powiedziałen że cena jest mała ale jak na takie gabaryty i ponad 3 minuty ciągłego strzelania te ok. 700zł (nie pamiętam dokładnie i mogło mi się coś pomylić) warto dać za wyrzutnie tego typu. Kiedyś była przed sylwestrem w jakimś sklepie internetowym typu FK, FB, FM. Aha myśle że warto kupić tą wyrzutnie do dużego pokazu lub sama jedna może być sporym oddzielnym (nie tanim) pokazem. Dodam że waży ponad 40 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O kostkach 49 strzałów to będę później się pytał.

A dlaczego byś nie kupił tej kostki?

tu masz filmik jak ta wyrzutnia się prezentuje i ci się nie podoba?

Kostka monotonna i droga+ długa i znudzi ci się patrzenie na ten efekt po minucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale jak bym tą kostkę kupił to nie była by ostatnia bo mam w planach jeszcze inne kostki np 49 strzałów.

Nawet jak robiłem kiedyś pokaz i trwał około 15 minut mi się nic nie znudziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale jak bym tą kostkę kupił to nie była by ostatnia bo mam w planach jeszcze inne kostki np 49 strzałów.

Nawet jak robiłem kiedyś pokaz i trwał około 15 minut mi się nic nie znudziło.

 

jak chcesz twój gust ja juz wiem ze swojego doświadczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z które waszym zdaniem są najlepsze petardy.

 

JC09 TRÓJKĄTNA TRIANGLE

FP3 tylko te nowe chyba już nie mają Flasha bo ostatnio miałem i nie było flesza

LA BOMBA

COLOUR SALUTE

DUM BUM

POOH TXA384

SUPER BANGS TXP067

SUPER PETARDA TXP068

859

 

I zastanawiałem się nad kupnem Bomb bon bo są 4 sztuki i są bardzo głośne i są bardziej opłacalne niż delvo rana profi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dum Bum pod względem cena/huk oraz 859.

Nie kupuj bomb bon bo nie są nawet przez połowe tak głośne jak delovo rana profi. A do tego drogie. Jeśli chcesz drogie ale bordzo dobre petardy to kup black death.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...