Skocz do zawartości

SP0906 Air Bomb


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem jak wam, ale mi się to spodobało. Może sobie parę kupię i zrobię jakąś wyrzutnię. Moja ocena 8/10.

Mam takie pytanie a czy ta bomba to cała leci i wybucha w powietrzu, czy tylko coś z niej wylatuje a reszta zostaje na ziemi(obudowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaje tylko taki kawałek tynku tego czy co to jest, bo to sie tak jak by wybija od ziemi, i to większość leci do góry, jeżeli już to spadnie jakaś część, ale nie zostaje, a co do efektu...to wg. mnie też nie głupi bo petarda naprawde jest głośna, a jeszcze jak ileś metrów nad ziemią to dalej leci huk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie jak na taki efekt,fajnie by to w nocy wyglądało :P

wiesz....w nocy to by nic nie było widać :mrgreen: tylko by po prostu było głośno :)


nie przesadzaj na pewno jakiś błysk by był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie widziałeś bo w dzień odpalałeś. Przecież było widno. Ja jak petardę odpalam w dzień też nic nie widzę dopiero w nocy widać błysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tym razem. Właśnie szukam takiej petardy co wystrzeliwuje do góry, daje huk i błysk w nocy. Może znacie jakieś. Ewentualne Firmy to Jorge, Tropic, SuperPower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przed 24 to nawet warto takimi postrzelać.
Albo do rury wydechowej można komuś wsadzić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś tam minimalny błysk jest wiem bo miałem.Ale ten błysk jest taki że i tak się na to nie zwraca uwagi.Huk jest jak taki mocniejszy korsarz.Ogólnie to słabe to jest ale za 4.25 za 6 szt. można sobie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilegionista napisał :

12 szt. - 3,50zł czyli wg mnie bardzo tanio


Tak, to naprawde tanio, chciałbym sobie kupić takie cacko, ale raczej tego nie bedą sprzedawali u mnie. ( trudno to chyba dostać no nie ? ) to naprawde dość oryginalna petarda, wylatuje w powietrze i bum, no i to może byc nawet bezpieczniejsze bo ładunek ekspolduje na niebie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy w któryms markecie widzial ktos z Was Air Bomb? Napiszcie ktore z trzech wielkosci byly dostezne i od razu moze miasto podajcie. Ja jestem z Lublina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych petard w supermarkecie nie dostaniesz (ewentualnie w zestawie jakimś)
Ale jeśli szukasz tych air bomb to radze Ci iść na bazarek lub do hurtowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

a jak oceniasz huk??. Bo zastanawiam się czy ich nie kupić. Użył bym ich w pokazie. Bo są w miarę tanie a sztuk sporo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super te petardy do zabawy idealne mam tylko pytanie to 1 szt kosztuje 1.50 czy cała paczka bo jak cała paczka za tyle to to jest super interes :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpi - w cenniku SP pisze że paczka średnich jest za 2 zł, dużych za 3,50.

a jak oceniasz huk??. Bo zastanawiam się czy ich nie kupić. Użył bym ich w pokazie. Bo są w miarę tanie a sztuk sporo :mrgreen:

Huk jest spoko, ale na Twoim miejscu wziął bym duże AirBomb, już są lepsze, plusem tych petard jest to że wybuchają w locie, nad ziemią, to daje sporo lepszy huk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...