Skocz do zawartości

[abuk] Zakupy, Plany, Projekty 2014/2015


abuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

BS-ki zamówiłem na FK w całkiem niezłej cenie - 40 zł za sztukę. Chyba już je wykupili, bo ze strony Korsarza zniknęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rodzina Dum Bum się powiększa :D Kostka kupiona w sklepie stacjonarnym w bardzo okazyjnej cenie ;)

 

2bdd21e14c873e69med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina Dum Bum się powiększa laugh.gif Kostka kupiona w sklepie stacjonarnym w bardzo okazyjnej cenie wink.gif

 

2bdd21e14c873e69med.jpg

 

Zazdroszczę ci jej tongue.gif

I Gratuluje udanego zakupu

 

PS: Ona naprawdę waży 15kg ?

Edytowane przez przemo312132
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Ona naprawdę waży 15kg ?

Nie, wrzuciłem ją na wagę i waży ok 7 kg, czyli tyle co Tajfun czy każda normalna wyrzutnia 49sh 30mm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

abuk mógł byś dać zdjęcie całości juz ? Ciekawy jestem jak się wszystko prezentuje na pewno świetnie ;)/>

Nie chce mi się wyciągać wszystkiego z kartonów i układać, zwłaszcza, że to nie koniec zakupów na tegorocznego sylwestra. Zdjęcie całości ukaże się w grudniu ;)

 

jak robimy z sylwkiem abuk?

Cooli nie wiem gdzie będę spędzał sylwestra w tym roku - może w ŁDZ, może gdzieś pojadę i wezmę ze sobą drobnicę, a pokaz będę robił 1 stycznia albo na WOŚP... ciężko mi się teraz określić, wszystko okaże się w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dobra Panienki, czas trochę ożywić ten temat :D

 

W zeszłą sobotę organizowałem pokaz na prywatnej imprezie, generalnie jestem zadowolony, ALE:

-w pokazie były dwie czterosekundowe przerwy - JW39 i YHW009 strzelały szybciej niż myślałem... dwie sztuki JW39 miałem już na CE i nie dość, że teraz strzelają szybciej to i efekt NIECO się zmienił co widać na filmiku

-w jednym z Plutonów drugi ładunek został w wyrzutni i wybuchł w rurce, przez co wyrzutnia przestała pracować - zamiast dwóch Plutonów strzelał już tylko jeden - patrz zdjęcie niżej

 

Fotek tyle co kot napłakał, ale jakieś tam są...

2cor38h.jpg

2vail9l.png

5a5bx1.jpg

k3x0mp.jpg

 

Film:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wyszło! :)

Finał miodny

 

Co do tej kostki rozwalonej, to czasem jest tak, że gdy zrobisz za dużą dziurę na zapał to przy odpaleniu rozwala ją, przez co reszta kostki może nie odpalić.

 

+ za porządek w strefie, kable ładnie ułożone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny pokaz!

Te 2 przerwy nic nie pogarszają :) Dobrze rozstawione wyrzutnie, cudny finał.

Ps. Jak nazywa się ta ostatnia kostka? Bo była najlepszą częścią pokazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie idzie kupic takie szelki? ile miały mm

 

w REALU ;)

 

Abuk fajny pokaz. Co do tej rozwalonej kostki to niestety tak się czasami zdarza. Miałem kilka zdarzeń już z takim przypadkiem że albo strzela na bok albo zostaje w rurce.

 

Pokaz ładnie przygotowany kostki zabezpieczone do palety, czysto :) duży +

 

Pozdro i powodzenia w dalszych realizacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do tej kostki rozwalonej, to czasem jest tak, że gdy zrobisz za dużą dziurę na zapał to przy odpaleniu rozwala ją, przez co reszta kostki może nie odpalić.

 

 

 

Dziura nie ma nic do rzeczy, po prostu czasem tak jest, nie wszystko da się wyłapać na QC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dotarły do mnie zapalniczki od luxora. Oto one:

6h02ue.jpg

 

W czwartek złożyłem 2 zamówienia - Maxsem i Fireworld. Nie zdradzę co się w nich znajduje, wszystkiego dowiecie się jak przyjdą paczki ;)

Planuję jeszcze jedno zamówienie w tym roku na PiroArt z zapalnikami i kostkami do rozkręcenia atmosfery przed godziną 0:00

Zachęcam do śledzenia tematu, ponieważ sporo będzie się tu jeszcze działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę szkoda ze 2 takie same ;)/>

2 takie same, bo idą pod pokaz - będą odpalone równocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...