Skocz do zawartości

Gdzie strzelacie?


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty gadasz?? Balkon pod niebem mam więc rurka do rakiet pod kątem 90' będzie. I jak w innych jak na 4 piętrze mieszkam, a na przeciw mam park 600 lecia i do najbliższego bloku 200m jest :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Tez kiedyś strzelałem z balkonu , i to nie pod gołym niebem :grin: wbijałem rakietki w doniczki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie



po blokach patrząc , strzelam : Słoneczny , Zielone , Warszawska ? :razz:


Ja po południu chodzę z kumplami i strzelam po osiedlu , a o północy pod blokiem .


Towarowa!!:D os. Piasta oczywiście


Nie pomyślałem ;p NOWE MIASTO WITA :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Sylwestrem to czasem z balkonu małe rakiety lub piccolo do ogródka sąsiadów. :razz: A w Sylwka to takie miejsce koło bloku albo u babci, w tym roku prawdopodobnie na boisko szkolne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja mam ogród o wymiarach 100x25m i mam bardzo dużo miejsca do strzelania. Nikt się nie czepia, nie ma żadnych słupów kabli. Ogólnie super miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sylwka strzelam w sylwka na ulicy pod domem. mieszkam na osiedlu domków więc jest lajt... Pokaz noworoczny urządzam na ogrodzie za domem... ale stwierdziłem że za blisko są efekty i w tym roku moje show będzie na pustej działce sąsiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w Krakowie i prawdopodobnie o 00:00 będę na rynku czy ktoś wie czy tam da się coś odpalić? czy raczej kiszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w Krakowie i prawdopodobnie o 00:00 będę na rynku czy ktoś wie czy tam da się coś odpalić? czy raczej kiszka?


Oczywiście że kiszka. Wystarczy pooglądać na YouTubie co się dzieje o tej porze na rynku w Krakowie. Może coś między ludziami i strzelisz, ale co to za przyjemność skoro zamiast delektować się efektami będziesz musiał zadzierać głowę w górę jednocześnie patrząc czy jakiś półgłówek nie postanawia sprawdzić siły wylatującego z rurki pocisku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061
Ja będę w Krakowie i prawdopodobnie o 00:00 będę na rynku czy ktoś wie czy tam da się coś odpalić? czy raczej kiszka?


Oczywiście że kiszka. Wystarczy pooglądać na YouTubie co się dzieje o tej porze na rynku w Krakowie. Może coś między ludziami i strzelisz, ale co to za przyjemność skoro zamiast delektować się efektami będziesz musiał zadzierać głowę w górę jednocześnie patrząc czy jakiś półgłówek nie postanawia sprawdzić siły wylatującego z rurki pocisku.


Na Potwierdzenie :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=xmdQlbXNCVs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pójdę na rynek a jak wrócę na imprezę z powrotem to dziabnę swoje koło 0:30-1:00 :D będzie podwójna zabawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saylar jak się wybierasz na rynek w Krk to zabierz ze sobą parasol i pelerynę. W okolicy 00:00 nie wiem czy w ogóle uda Ci się dopchać a płytę rynku. Jak chcesz podziwiać fajerwerki to w tym roku polecam wejście od strony pomnika Mickiewicza (o ile cała połowa rynku nie będzie wygrodzona pod strefę) istnieje też prawdopodobieństwo, że pokaz będzie odpalony z Placu Szczepańskiego a wtedy ogólnie kicha bo kamienice zasłaniają widoczność...

Ogólnie polecam lekturę strony www.sylwester.krakow.pl w okolicy 28 XII powinna być mapka ze szczegółowym opisem lokalizacji stanowisk piro...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

na dworze :D


Pierdzielisz, ja zawsze strzelam w domu.

EDIT. Jezeli usuneliscie post tego uzytkownika, warto by bylo usunac i moj, ktory jest cytatem rolleyes.gif.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja będę w Krakowie i prawdopodobnie o 00:00 będę na rynku czy ktoś wie czy tam da się coś odpalić? czy raczej kiszka?

Jak koniecznie cos chcesz to wez rzymiaki, najlepiej z rozpryskiem, i z reki odpalaj nic wiecej sie nie da.
Mowie po czasie tak na przyszlosc jakby ktos inny chcial.
Pozdro JMJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawalam w różnych miejscach ale większą część fajerwerków wale na boisku obok mojego bloku. Znajduje się tam wiele bloków i wieżowców więc widzów mam. ;)

Tutaj fota z mojego wieżowca: http://img470.imageshack.us/img470/2562/2633905gc.jpg

Myślę że moje efekty spokojnie widzi dużo ludzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mpi a co to za tajemnica przecież wszyscy wiedzą, że prosto z balkonu będziesz strzelał bo jesteś leń i tyle. Co do mojej miejscówki to wątpię czy ktoś ją przebije ;)
ZDJĘCIE (podpowiadam żółty "x" oznacza obszar o powierzchni ok. 200 x 300m)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...