Skocz do zawartości

Gdzie strzelacie?


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zwykle na placu zabaw przed blokiem,ale mam do was pytanie :] Czy zawsze przestrzegacie zasady 30m od zabudowań? Ja mam 20 ale i tak strzelam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na podwórku . Jest najlepiej nikt się nie przyczepi , zawsze goście przyjdą , więc jest do kogo pokaz robic , jest opieka i dostempność do ognia . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej strzelać na jakimś wzniesieniu,bo pieknie widac fajerwerki innych no i swoje własne.
hm... zależy do kogo jadę na sylwestra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy trzeba bardziej uważać zeby np. nie stali za blisko rakliety,wyrzutni.
Tez żeby ci sie kto ci nie nawinął jak petarde rzucasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...


Film z mojego piroplacu(za tym brązowym budynkiem).
Kiedyś było tam boisko , ale wybudowano osiedle i boisko zarosło.
W tym roku będe tam strzelał o 19 , potem jade robić pokaz do kuzyna(1,5km dalej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym roku miałem strzelać u siebie na garażach ale plany się zmieniły bo ciotka nas zaprosiła do siebie, a tam u niej każdy chyba ma fajerwerki i mają taki fajny plac przed blokami swoimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładuję stąd: http://img229.imageshack.us/my.php?image=m...ezbrodniov0.jpg

Mam trochę działki na boku domu, więc mam skąd odpalać. Moździerz z tamtego roku posłuży się do wykonywania double i triple shotów, ponieważ mam dwóch kolegów, co zakupili sobie 12x 1,2" w Biedronce. Trzecie stanowisko to płaski placyk - początkowo dla motylków i pierdołek, później będzie służył jako obstawa do wyrzutni i większych fontann.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje miejsce do strzelania od 2 lat --> http://img213.imageshack.us/img213/8894/dsc03148oz3.jpg
Ustawiam się na tym chodniku, który zazwyczaj jest pusty i strzelam tu tylko ja,
dzięki czemu mogą oglądać moje fajerwerki ludzie z pobliskich bloków :D

Kiedyś ustawiałem się za tym ogrodzeniem --> http://img213.imageshack.us/img213/9044/dsc03150dn0.jpg (oczywiście kiedy jeszcze nie zaczęli tu budowy metra)
i tam była pokrywa od kanałów i na niej stawiałem wyrzutnie itd.
A tak na marginesie - zawsze między tymi dwoma blokami mają niezłe stuffy, być może
dlatego że na końcu nich jest Biedronka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

a ja mieszkam na wsi...yyy...znaczy na przedmiesciu i wychodze ze swojego podwórka jest na wprost pole co ma z 5 hektarów znakomite warunki do dużych stuffów :twisted: a pierdulami walę chodzac po wiosce (czasami rzucam byle gdzie :twisted: raz wpadło na czyjes podwórko i jakis kundel oberwał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz wpadło na czyjeś podwórko i jakiś kundel oberwał :grin:


naprawdę nie ma się czym chwalić. Okaleczasz czyjeś zwierzęta. Gratuluje twojej inteligencji :???: :???: :???: żal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...