Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
andrju235

Jedzenie

Polecane posty

Ja gdy nikt nie patrzy lubie wyjadać gips z zatyczek z petard :D. A tak na poważnie to lubie jeść wszystko co mi smakuje :P, jestem typowym smakoszem.

Koleś ma restauracje http://www.best-seller.waw.pl/ i chce sie czegoś dowiedzieć a wy sobie jaja robicie, macie odnośnik pod jego postami. Osobiście schabowy, filety z kurczaka, frytki, ziemniaki gniecione lub w całości z koperkiem, dużo dużo przeróżnych surówek, jakaś dobra ryba najlepiej filet, placki ziemniaczane i po węgiersku, jakieś dobre klopsy,zupy : ogórkowa, rosół, pomidorówka, latem owocowa, do popicia kompot domowy/sok/cola ew. dla starszych piwo :) Jestę smakoszę

JacuQM

Ja lubie jeść pierogi, krokiety, bigos, barszcz itd. A z deserów to ciasto drożdzowe :) i takie tam inne.

schabowe, pizza, kebab, zupa ogórkowa, pomidorowa, jakis sok owocowy, cola, pierogi z różnymi owocami, pierogi z kapustą i grzybami, pierogi ruskie, frytki, zapiekanki :)

Ja osobiście jestem miłośnikiem kuchni włoskiej :) Uwielbiam wszelkie spaghetti, pizze, przepadam także za rybami i owocami morza - mmm ;) Lubię również kuchnię orientalną i fast foody :D Z naszej polskiej kuchni najbardziej lubię schabowego, bigos, krokiety, barszcz i żurek (moja ulubiona zupa). Moje ulubione napoje to Maltis i Pepsi.

Ja lubię to co kolega wyżej oraz schabowego,krokiety,pierogi z kapustą i grzybami lub z owocami i surówki wszelkiego rodzaju, a do picia sok owocowy i cola.

ja kocham gotować więc jem bardzo różnie :) ale sery w każdej postaci, zupy-kremy no i mięsko w ziołach :)

Jem to co lubię ;3 Lubię normalne polskie dania, ale uwielbiam kurczaka z ryżem i sosem :D

Ja lubię jeść to, co najciekawsze w kuchni polskiej, hiszpańskiej lub japońskiej. Bigos, paella itp.

Uwielbiam gołąbki,kurczaka,kotlety z kapusty.Oczywiście lubie też słodycze i chipsy.Nie jestem jednak gruby,warze tyle ile trzeba.

krewetki po tajsku ewentualnie w prostym sosie sojowym, kurczak w pięciu smakach, kaczka po pekińsku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować