Skocz do zawartości

[karasiun] Stuff 2014/2015


karasiun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pokaz będzie, bo połączę wszystko ostatniego listopada ale mnie nie będzie xD he, jak nagrają Filmik dobrze to wstawię gdy wrócę w styczniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie jest żle dobre zamówienie też mam zamiar kupić ten zestaw rakiet CRAZY ANGEL ROCKET :xmas_smile:/>

 

strzelałem już i jak na ich cenę to są świetne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowałem nową paczuszkę w nocy i otóż takie drobiazgi w niej były :D

 

 

trochę lipne zdj jakościowo itp, ale dziś albo jutro dodam lepsze zdjęcie całości jaką mam :)

a dużo nie ma :D

 

etxt.pl/c1j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dosyć dobra aktualizacja. Znowu kupiłeś dużo pięknych rakietek. Te największe to te blacki za 30zł? Są też dwie pięknr kostki o najlepszych efektach aczkolwiek zabawy też nie brakło. Jest naprawdę dobrze, kiedy fotka całości???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dosyć dobra aktualizacja. Znowu kupiłeś dużo pięknych rakietek. Te największe to te blacki za 30zł? Są też dwie pięknr kostki o najlepszych efektach aczkolwiek zabawy też nie brakło. Jest naprawdę dobrze, kiedy fotka całości???

 

 

dziś się postaram dać fotę calości :)

może jeszcze kupię jakąś kostkę za 100 zł w brico czy gdzieś tam :)

 

 

50113 BIG BLACK tak he :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia całości :D

 

Mało trochę hehe ale to zawsze coś :P

 

etxt.pl/c1k

 

drobnostek jest trochę więcej, bo do całości wylożyłem całą reklamówkę pierdół he ale nie złapał tel wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość pirotechniki świetna.Nie brakuje efektu jak i oczywiście ilości kostek.Kilka naprawdę znakomitych pozycji.Trochę rakiet też jest.Petardy są na rozgrzewkę.Dla mnie stuff bardzo ładny :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wahałem się nad zakupem tych rakiet norweskich.Ostatecznie ich jeszcze nie wypróbowałem.Mam nadzieję,że podzielisz się po Sylwku swoimi wrażeniami odnośnie tych rakiet :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wahałem się nad zakupem tych rakiet norweskich.Ostatecznie ich jeszcze nie wypróbowałem.Mam nadzieję,że podzielisz się po Sylwku swoimi wrażeniami odnośnie tych rakiet :xmas_smile:

 

 

już je strzelałem w Przejazdowie 2 szt, no i gdyby były kiepskie to bym 4szt nie zakupił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...