Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wyczekuje na paczuszkę ;D i czekam na ten magiczny samochód z napisem OPEK jak go zobaczę to będe w niebie :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zamawiałem z tego sklepu i polecam, paczka świetnie zapakowana, w środku pocięte kartony żeby nic nie latało, nic nie zniszczone, folia z wierzchu była mokra ale to nie dziwne o tej porze roku, jednak karton w środku suchutki :) Miły gest ze strony firmy w postaci zapalniczki i długopisu. Paczka była wysłana wczoraj, dotarła dzis rano około 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszła do mnie paczka bardzo solidnie zapakowana . Fajerwerki nie zniszczone, wysyłka bardzo szybka w niedziele zamówiłem dziś już jest wszystko po prostu świetnie . W 100% POLECAM ten sklep :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten sklep 100%. W niedziele wieczorem zamówiłem paczkę została wysłana we wtorek a w środę była u mnie. Fajne gratisy takie jak kartony jak ktoś pali w piecu ;D, zapalniczka oraz długopis ;D wszystko suchutkie i w jak najlepszym porządku Warto tam kupić jakiś asortyment :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy dostali długopisy a ja nie ? :(/>

 

za ile zakupy robiłeś?może kwota mała albo im się skończyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ile zakupy robiłeś?może kwota mała albo im się skończyły

Za 300zł

 

[quote name=Arturo :)' timestamp='1359562568' post='104889]

Albo im się skończyły, albo wyrzuciłeś razem z kartonami którymi była wyłożona paczka :D/>

Kartona nie wywaliłem bo leżą w nim fajerwerki. Raczej się nie skończyły bo ja zamawiałem dwa tygodnie temu a jeszcze do teraz dostają... nic z tego nie rozumiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 300zł

 

 

Kartona nie wywaliłem bo leżą w nim fajerwerki. Raczej się nie skończyły bo ja zamawiałem dwa tygodnie temu a jeszcze do teraz dostają... nic z tego nie rozumiem....

Czytaj ze zrozumieniem !

Napisałem, że mogłeś wyrzucic razem z wyłożonymi pociętymi kartonami którymi były wyściełane fajerwerki.

Swoją drogą sam prawie wyrzuciłem te gratisy razem z kartonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

WIELKA WYPRZEDAŻ

obniżki cen od 33 do 66%

Wszystkich zainteresowanych zakupami w naszym sklepie internetowym informujemy, iż przedłużyliśmy WIELKĄ PROMOCJĘ do dnia 10 lutego 2013r. do godz. 24.00

 

Życzymy udanych zakupów

Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

WIELKA WYPRZEDAŻ

obniżki cen od 33 do 66%

Wszystkich zainteresowanych zakupami w naszym sklepie internetowym informujemy, iż przedłużyliśmy WIELKĄ PROMOCJĘ do dnia 10 lutego 2013r. do godz. 24.00

 

Życzymy udanych zakupów

Bigfun

 

O super postaram się coś kupić :):fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

WIELKA WYPRZEDAŻ

obniżki cen od 33 do 66%

Wszystkich zainteresowanych zakupami w naszym sklepie internetowym informujemy, iż przedłużyliśmy WIELKĄ PROMOCJĘ do dnia 10 lutego 2013r. do godz. 24.00

 

Życzymy udanych zakupów

Bigfun

NO I TO JEST SKLEP A NIE JAK fajerwerkimarket

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej słabo im poszedł sezon grudniowy ew przeliczyli sie z zamowieniem i teraz wyprzedaja, żeby miec na kolejne zamowienie :)

jednak trzeba oddac ze wyprzedaze dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka przyszła :D Wszystko ładnie zapakowane, wyłożone kartonami pociętymi. Jako gratis dostałem długopis i zapalniczkę :)

Aaa... i błyskawiczna wysyłka 24h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

Jeszcze 3 dni!!!!

Przypominamy, że promocja "WIELKA WYPRZEDAŻ" kończy się w dniu 10.02.2013 o godz. 24.00. Zapraszamy na zakupy.

 

Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu się placi?Jeśli załóżmy przyjdzie w pon lub wtorek to zapłace cene promocyjną?I można kurierowi czy trzeba przelew.

I jeśli mam 15lat to moge zamówić i tata odebrac czy tata musi zamówić?Pozdrawiam i dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu się placi?Jeśli załóżmy przyjdzie w pon lub wtorek to zapłace cene promocyjną?I można kurierowi czy trzeba przelew.

I jeśli mam 15lat to moge zamówić i tata odebrac czy tata musi zamówić?Pozdrawiam i dzieki.

Raczej musiałbyś na tate zamówić ale tata mógłby uzgodnić z panią która będzie dzwoniła żebyś ty odebrał.

Propo zamówienia to na końcu jak kończysz zakupy wybierasz sobie płatność za pobraniem i wtedy płacisz przy odbiorze.

Jak zamówisz teraz to w poniedziałek lub we wtorek zapłacisz za cenę promocyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej musiałbyś na tate zamówić ale tata mógłby uzgodnić z panią która będzie dzwoniła żebyś ty odebrał.

Propo zamówienia to na końcu jak kończysz zakupy wybierasz sobie płatność za pobraniem i wtedy płacisz przy odbiorze.

Jak zamówisz teraz to w poniedziałek lub we wtorek zapłacisz za cenę promocyjną.

A ile kosztuje przesyłka 20zł? I za pobraniem nie jest drożej?Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ,że w tym roku miały być dodane zakładki z promocjami i nowościami :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie można dodać do koszyka więcej niż 1 kartona txp859? To już nie pierwszy raz, gdy towar jest na stanie ale jedna osoba może kupić tylko jedną sztukę(podobnie było ze stroboskopami i bodajże wulkanami).

Jeżeli ktoś inny robi zamówienie, to też może sobie dodać po jednym kartonie i tak w nieskończoność, ale nie można dostać większej ilości, pomimo tego że jest cały czas dostępna. Komuna, czy jak?

 

Gdzieś czytałem, że nawet w markecie, gdy napiszą coś w stylu "maksymalna ilość tego produktu na osobę to 10szt" to możemy szybko obalić ten zapis, bo jest bezprawny. Tutaj niestety nie da się nic zrobić, bo nie udowodnimy co jest na półce, a co nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

UWAGA!!!

 

Sklep BIGFUN informuje, iż wzięliśmy sobie do serca Wasze uwagi i sugestie, i nawiązaliśmy współpracę z firmą Śmieszek, która zmienia nazwę na EUROPYRO. Od czerwca produkty tej firmy będą już sukcesywnie pojawiać się w naszym sklepie.

 

Ogłosimy też nowy konkurs, którego szczegóły niebawem.

 

Pozdrawiamy

Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...