Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zamówiłem, coś mnie przekonało do kupna w tym sklepie. :xmas_tongue:

Teraz tylko czeeekać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

 

Informujemy, iż promocja "JESIENNE PAKIETY PROMOCYJNE" zakończy się w dniu 12.12.2013 ( czwartek ) o godz. 17.00

 

Zapraszamy na zakupy

Bigfun Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony szkoda bo 20 zamawiam i na pakiety się nie załapię, ale na szczęsicie ma być ta druga promocja (mam nadzieje że fajna) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczki za 670zł w domu i poraz kolejny jestem bardzo zadowolony :) Paczki dobrze zabezbieczone, wszystko jak zawsze się zgadza. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy jak bym zamówił 26.12.2013 to doszło by przed sylwestrem?

 

pomyśl logicznie!! 27.12 by ci ją spakowali i wątpie żeby doszła do sylwka :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

 

Informujemy, iż nowa promocja rozpocznie się w dniu jutrzejszym, tj. 14 grudnia 2013 o godz. 10.00. Wszelkie szczegóły znajdować się będą w zakładce "Aktualne promocje".

 

Zapraszamy na zakupy

Bigfun Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniejsze to są Megatrony i bom bony ale one ok 25zł za 4 szt. a za sensowniejszą cenę to TXP859

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie w poniedziałek i nadal nie ma przesyłki. :xmas_dry:

 

btw. nie mieli z jakich usług korzystać tylko FedEx :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie w poniedziałek i nadal nie ma przesyłki. :xmas_dry:/>/>

 

btw. nie mieli z jakich usług korzystać tylko FedEx :|/>/>

 

Stary jak ci Fedex nie pasuje to po co zamawiałeś. Fedex dostarcza paczki w jeden dzień. Napisz do sklepu meila (bo jak zamówić umiałeś to wiesz) i poczekaj. Poproś o numer przesyłki i czekaj cierpliwie.

 

Jesteś nowym userem więc poczytaj trochę forum a nie zaśmiecaj wątku sklepu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary jak ci Fedex nie pasuje to po co zamawiałeś. Fedex dostarcza paczki w jeden dzień. Napisz do sklepu meila (bo jak zamówić umiałeś to wiesz) i poczekaj. Poproś o numer przesyłki i czekaj cierpliwie.

 

Jesteś nowym userem więc poczytaj trochę forum a nie zaśmiecaj wątku sklepu...

Dobrze szefie.. Wszystko Gra :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co 27.12 by spakowali a kurier idzie góra 2 dni

 

 

Ogólna uwaga do wszystkich!! W tym roku święta przypadają w środę i czwartek (25-26), więc do sylwestra są 2 dni robocze (piątek 17 i poniedziałek 30). Teoretycznie paczki wysłane w piątek powinny dotrzeć w poniedziałek w 98%. Ale pamiętajcie, że jest to okres urlopów, nawału paczek, dodatkowo aura może być niekorzystna. W dodatku księgowanie wpłat na kontach bankowych (pomiędzy różnymi bankami) też trwa. Dlatego Ci którzy zamierzają zamówić fajerwerki w święta z $$ spod choinki lepiej iech dobrze się zastanowią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie nowej promocji na bf.Produkty promocyjne wybieramy sami czy osoby ze sklepu je wybieraja losowo?

Srry jak popelnilem jakies bledy ,ale pisze z telefonu.

Pozdrawiam Fajermanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli zrobic mniej %% ale za to wybór samodzielny a tak to.... Lipnie troche... Bo nie wiadomo czego nawkładają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...