Skocz do zawartości

Kasa :P


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

No ja zaczynam zbierać od mikołaja jak tata mi daje 50 zł wydaje 20 zł :roll: i zaczynam zbierać później idzie za tym 50 zł które nie wiadomo skąd ale jakoś mam później tata prawie codziennie daje 5 zł więc się zbiera... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja w tym roku nie mam lekko żeby uzbierać przynajmniej te 300 zł :(
:arrow: 70% przychodów z pracy
:arrow: 20% przychodów z "dobrej woli dziadków i rodziny"
:arrow: 10% przychodów z kombinowania, handlu czym sie da (nie, nie sprzedaję prochów itp)

Ostatnio nowy komp = spaaaadek funduszy + sprzedaż starczch części = :?: (mam nadzieję że będę miał tyle kasy żeby dało się zorganizować jakoś pokaźnie w tym roku ostatni dzień roku) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix
Ja mam 17 lai i wydaje MAX 150 ZL Za rok juz pelnoletnosc wiec juz za rok nie bede kupowac fajerwerkow


:roll: a co fajerwerki to zabawa dla dzieci ? poniżej 18 roku życia ?
ja planuje jeszcze wydać około 300 zł ;)

Biedronka 96 zł
JGS 100 zł

I gdzieś tam jeszcze kupie ;) potem napisze ile w sumie wydałem :grin:
ale myślę że będzie to około ... zł :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku wydam coś około 70zł nie więcej bo mam inne sprawy na głowie takie jak komputer i tam juz sobie zapalniczke żarową kupiłem,ale obiecam sobie ze przyszły sylwester będzie 100 razy lepszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku tylko około 120 zł ... część z dobrej woli rodzinki 65% a reszta z mojej mądrej głowy ... i oszczędności :D
Ale za rok to na pewno wydam co najmniej 2x więcej ... Zasiłek Rodzinny z Norwegii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA w tym roku wydam dokładnie 95zł...głównie bede kupywał w Biedronce a reszte na Targowisku (hukowe). Kase głównie mam od rodzinki :D (ok. 60%) a reszte zbierałem przez dłuzszy czas :twisted: czasem sprzedałem miedź do skupu itd :cool::cool:

Pozdro :smile: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie. Mówię że mam swoje zarobione lub odłożone pieniądze i normalnie nic nie mówią. Kiedyś mówili. A tak pozatym to wydałem 300zł i wydam jeszcze około 100zł. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od grudnia wydałem prawie 150zł
A co do rodziców, to się nie wtrącają w moje pieniądze... wiedzą, że lepiej żebym tą kasę wydał na fajerwerki, niż na piwo, papierosy, nie daj Boże narkotyki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co rok trochę więcej wydaję na fajerwerki,w przyszłym roku zrobię se skarboneke z napisem sylwester 08/09 i bedę se tam cos dokładał.Może się te 300-400 stówy uzbiera.
A tak to od rodziców mam kase.

Zaczynałem od kwoty 50 zł i chyba najpierw kupiłem se 2 zestawy,kilka rzymskich ogni kilka wulkanów i 1 małą wyrzutnię,chyba 7 strzałową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja w tym roku wydam chyba coś około 2000zł. Drugie tyle przeznaczę na inne cele. Nie chce wszystkiego na fajerwerki wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wydam ≈100zł nie wydam więcej, ponieważ i tak 25zł pójdzie na pokaz, co się składamy z sąsiadami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wydam ok.450zł . Trzeba czymś zaszpanować :twisted: i na odpust jakiś grorz pujdzie i jeszczr do churowin śmieszka ... Pięć baniek pujdźee w powietrze lekko :cool:

A i jeszcze metoda oszczędzania : SUROWE ODKŁADANIE tym aposobem ( jest 16 stycznia uzbierałem już 121.70 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na sylwester 07/08 wydałem 80 zł ale w tym roku odkładam co miesiąc 30 zł i sie uzbiera 360 zł na fejerwerki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...