Skocz do zawartości

Kasa :P


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

To żeś temat wybrał do użalania się... :mrgreen:


P.S.


Planowana kasa na sylvka: 0 zł

Mam: 79.22 - rozwaliłeś mnie tym podpisem :mrgreen: :lol::lol: :mrgreen:


Żeby nie było off top : kasa już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Felix

ja mam kieszonkowe miesięczne 200 zł ale i tak dostaje jeszcze jako coś potrzebuje (niby)
około 300 zł miesięcznie + 120 do szkoły ( codziennie 4 zł wydaje w sklepiku) czasami zostawiam wiec jakoś 350 zł miesięcznie wyciągam w tym roku 500 na fajerwerki idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili mam na fajerwerki 450zł.
Od rodziny "zarobię" jeszcze z 300zł.
Ale na fajerwerki wydam góra 6(5)0zł - zakupy w hurtowni i w pobliskich sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym roku kupie kupie duzo fajerwerkow bo dorabialem po szkole u taty w firmie i a to babcia mi da i jeszcze kieszonkowe co miesiac

_____________________________________

planowana kwota na fajerwerki:120-150 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na fajerwerki 15 000 $ :cool:


Ekhem, żartujesz czy mówisz prawdę :wink: ?
A jak prawdę, to napisz co masz zamiar kupić, bo za tą cenę można mieć dosłownie wszystko :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witus,
Anton sprowadza fajerwerki hestii na Ukrainę i je tam sprzedaje. Więc te 15 k $ pewnie będzie kosztować zaopatrzenie tego sklepu przed sylwkiem, kiedy to ruch w interesie będzie wzmożony.
Tak mi się tylko wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix
Tylko , że on ma/prowadzi sklep :mrgreen:


A co to ma do rzeczy? :P Ja się zapytałem co kupi...


No jak to co kupi

Wyrzutnie , Wulkany , Rakiety , Petardy , Rzymskie Ognie :razz: do swojego sklepu :)
Anton czy taki biznes jest opłacalny :D ? chciał bym mieć kiedyś swój sklep z fajerwerkami :)
nowa Firma FELIX :lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Hmmm ja jestem ciekaw jakie są zyski z tego :) i ile potrzeba na start :D
Fireman no pewnie że dobrze brzmi :)
mpiwowski chyba nie będzie miał wszystkich bo wszystkie to dużo kosztują :) jak sprzedaje to zwraca sie kase no ale jak ktoś ma wujka / tatę / ciocie / mamę
która/który jest właścicielem hurtowni to już ma mega sylwka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja jestem ciekaw jakie są zyski z tego :) i ile potrzeba na start :D
Fireman no pewnie że dobrze brzmi :)
mpiwowski chyba nie będzie miał wszystkich bo wszystkie to dużo kosztują :) jak sprzedaje to zwraca sie kase no ale jak ktoś ma wujka / tatę / ciocie / mamę
która/który jest właścicielem hurtowni to już ma mega sylwka :D


może mieć wszystkie. Bo dostanie jest po znacznie niższych cenach niż hurtowe. Nawet o połowę, a może i więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Ja będę miał 750 na zakupy z hurtowni Jorge ;)
no i do tego dojdzie 50 zł na zakupy w biedronce :)
25 zł na zakupy w obi i jeszcze 100 zł na hurtownie super power
i 50 zł na sklep JGS czyli razem
975 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam narazie 255 zl mama mi wisi jeszcze 450 zeta wujek da ze 200 i babcie,ciotki itp

Mysle ze 1200 zeta powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

velibrum ma racije , ja frymarczę pirotechniką w Ukrainie, i nie jedynie na Nowy rok a postijno , albowiem u nas odpalały wciąż (dzień urodzin, prywatka,vesilja ) po tym mnie potrzebny rozległy asortyment towaru i duża ilość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili mam w skarbonce/skrytce 550zł w 10 - 20 złotówkach.
Mam zamiar dozbierać jeszcze trochę (+ kumple z 300zł) i sylwka nigdy nie zapomne i nie przekraczam już nigdy kwoty 650zł , bo to taka górna granica jakiej nie można przekroczyć i puścić z dymem.
Oczywiście jak co roku , część pierdół sprzedam łebką i zarobie na tym około 100zł , ale mniejsza o to xD
Sprzedaję rzeczy typu piccolo , które mam w nadmiarze , a to co zostaję sprzedaję po nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na daną chwilę mam 0zł :mrgreen: i siostrze jestem winien 280zł :mrgreen: ale na święta dostane 330zł a siostrze oddam forsę w styczniu więc jeszcze kupie jakieś fajerwerki za te 330zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam tylko 50 zł , ale 5 grudnia urodzinki , wleci ze 2 stówki , dzień później Mikołaj , 21 imieniny i potem gwiazdka , więc nie boje się o pieniądze . Przewiduje wydać około 100-150 , bo będzie nasylwku przynajmniej z 5 osób z takim stufffem za około 150 zł :D Będzie zabawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...
W sumie to mam obecnie 100 zł + do tego dochodzi jeszcze zaległe 75 zł. Są też jakieś tam drobniaki, które dostaje do szkoły, ale z reguły wszystkiego nie wydaje.
Na fajerwerki nie wydam całej sumy, ale myślę że będzie to tak ze 140 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze trochę kasy, ale nie wydam wszystkiego na fireworksy. Postaram się zmieścić w jakichś 100 zł. Ale to jeszcze zależy od stuffu jaki będzie w biedronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundysze jakie zamierzam wydać na fajerwerki z BIEDRONKI to 57.97. :mrgreen:

[ Dodano: 2007-11-21, 17:41 ]
a co poza tym to jeszcze niewiem.ale może jakiś zestaw za 15 zł.i styka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...