Skocz do zawartości

Najtansze fajerwerki w Łodzi ?


KamiloLodz

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może gdzie kupie tanio fajerwerki czy to w Hurtowni czy w Sklepie Ale gdzie?

 

w tamtym roku kupowałem w hurtowni Kalifornia wydałem gdzieś około 150 zł za 1 zestaw fajerwerk ( około 10 rakiet) 2 wyrzutnie ( po 20 strzałów było) i 4 rzymskie ognie Byłem zadowolony ale za drogo!

 

Dziękuje z Góry !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie kupie tanio fajerwerki czy to w Hurtowni czy w Sklepie Ale gdzie?

 

w tamtym roku kupowałem w hurtowni Kalifornia wydałem gdzieś około 150 zł za 1 zestaw fajerwerk ( około 10 rakiet) 2 wyrzutnie ( po 20 strzałów było) i 4 rzymskie ognie Byłem zadowolony ale za drogo!

 

Dziękuje z Góry !!!

 

Jeżeli chodzi o sklepy , to zobacz w Lidlu i Biedronce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić B&G Fabryka Ognia, mają znane produkty z normalnymi cenami. Możesz też zajrzeć do Bombashopu, tu z cenami trochę gorzej, ale nie ze wszystkimi, trzeba wiedzieć na co patrzeć. Możesz również poszukać piro w marketach tak jak mówi Mks. Nie polecam natomiast namiotu TOP 10 pod Portem Łódź. Byłem tam dzisiaj z ciekawości i trochę się porozglądałem. Ceny masakryczne... Zapytałem Pana czy będzie może jakaś przecena przed sylwestrem, usłyszałem odpowiedź: "To już jest promocja, bo jest taniej niż rok temu" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że wszystkie namioty w Łodzi można sobie odpuścić. Ja osobiście zrobie zakupy w E.Leclerc myślę jeszcze nad Realem, Lidlem lub Biedronką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić B&G Fabryka Ognia, mają znane produkty z normalnymi cenami. Możesz też zajrzeć do Bombashopu, tu z cenami trochę gorzej, ale nie ze wszystkimi, trzeba wiedzieć na co patrzeć. Możesz również poszukać piro w marketach tak jak mówi Mks. Nie polecam natomiast namiotu TOP 10 pod Portem Łódź. Byłem tam dzisiaj z ciekawości i trochę się porozglądałem. Ceny masakryczne... Zapytałem Pana czy będzie może jakaś przecena przed sylwestrem, usłyszałem odpowiedź: "To już jest promocja, bo jest taniej niż rok temu" :D/>

 

 

ta B&G Fabryka Ognia znowu muszę się przejechać bo nie maja strony z fajerwerkami ceny jak Hurtownia Kalfiornia ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz narazie czego szukać w dyskontach pod marką Lidla i Biedronki, bo wprowadza artykuły pirotechniczne do sprzedaży dopiero w przyszłym tygodniu. Lidla na pewno od 27.12 tj. piątek po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w Łodzi jest tak że w hurtowniach jest drożej niż w hipciach. :P/>

 

pamiętam, że nawet były ceny za JW90 - 100zł. :D/>

 

Przecież to rozbój w biały dzień. Robią z ludzi debili. Zamiast walnąć atrakcyjne ceny, aby wszystko ładnie schodziło to oni o 100% cenę podniosą i dziwią się dlaczego nikt nie kupuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...