Skocz do zawartości

PiroArt.eu


PiroArt.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Była minimalna kwota za 100zł ale na początku grudnia, teraz ruch większy to nikt Ci nie da wysyłki za free poniżej 200-300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem w tym sklepie już 2 zamówienia i jestem zmuszony polecić go wszystkim ;) Szybka, bezproblemowa realizacja + otrzymane gratisiki (mój mi bardzo przypadł do gustu). Czego chcieć więcej? W zasadzie nie mam do czego się przyczepić, zapakowane odpowiednio. Jeśli sklep utrzyma taką jakość, to jest raczej pewniakiem w kwestii przyszłorocznych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia parafialne!

 

Jeżeli jeszcze ktoś się zastanawia nad zakupami w naszym sklepie to proponujemy się pośpieszyć. Obecna aktualizacja towaru jest jedną z ostatnich, wiele produktów, które się kończą już nie pojawi się w tym roku w naszej ofercie także... zasada kto pierwszy ten lepszy jak najbardziej ma tutaj zastosowanie.

 

Kolejna sprawa to dni wysyłania paczek z zamówieniami:

Paczki złożone dziś lub w weekend wysyłamy tylko w poniedziałek.

 

Paczki zamówione w poniedziałek i później realizowane będą od razu po świętach w poniedziałek. Z naszych informacji wynika, że w środę już kurierzy nie będą dostarczać paczek, a nie chcemy, by przez tak długi okres były na ich centrach logistycznych.

 

Mamy nadzieję, że wiecie, że to dla waszego dobra i spokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep jest po prostu świetny! :D Piszę ze sporym opóźnieniem bo paczkę otrzymałem w zeszły poniedziałek. Zamawiane było w czwartek tydzień temu wieczorem i przesyłka była już na poniedziałek. Wszystko należycie zapakowane i dobrze zabezpieczone, strona sklepu fajnie wygląda, ceny są genialne i jest ogromna różnorodność produktów - duży wybór, niczego nie brakuje :) No i oczywiście otrzymałem sporo gratisów, za które serdecznie dziękuję! :xmas_laugh: Było to moje pierwsze zamówienie w tym sklepie i mam nadzieję, że nie ostatnie. Oby tak dalej, tak trzymajcie ;) Pozdrawiam całą ekipę sklepu PiroArt.pl i wszystkich użytkowników forumfajerwerki.pl! :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny sklep ! szybka realizacja pomimo sezonu , bardzo dobre gratisy , jedyne co mógł bym się przyczepić to fakt, że w JW90 mam podartą osłonę moździerzy , ale same moździerze są nienaruszone więc nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie polecić sklep :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisałem do nich na fejsie mają sprzedaż do niedzieli do godziny 18:00 W Poniedziałek nadają paczkę i we wtorek lub środę rano masz paczkę u siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też u nich kupowałem za nieco ponad 600zł i bonus jaki mi dali przerósł moje oczekiwania zresztą sami spójrzcie! Oprócz tego paczka z dnia na dzień i dobre ceny. POLECAM!!

 

dc5bd7a848026d51gen.jpg

 

a tutaj zdjęcie całego zestawu:

c1777bfead8f121cgen.jpg

 

Jedynie tylna tuba jest z biedry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam każdemu ten sklep. Świetne ceny, błyskawiczna wysyłka, do tego wszystkie produkty dobrze zapakowane.W paczce znalazł się także gratis. Oby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie w PiroArt jak najbardziej wzorowo zrealizowane.

-Strona jak najbardziej czytelna +++

-Info na temat zamowienia i samej paczki wzorowe +++

-Wysyłka szybko sprawnie +++ kurier też się ładnie uwiną bez przeciągania +++

-Paczka zapakowana starannie, wszystko suche i całe +++

-Nieprzewidziany gratis miłe zaskoczenie +++

 

Tak wiec widać że chłopaki się starają :)

Oby w przyszłości nie zabrakło ambicji i powera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie! u nas trwa obecnie inwentaryzacja, która troszkę jednak nam zajmie. Da ona nam także odpowiedź, czy będzie robiona wyprzedaż, ponieważ towaru za dużo nie pozostało :)

 

Kolega pytał o serię Big Bang, ale z tego co widzimy to pozostawały praktycznie ostatnie sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie! u nas trwa obecnie inwentaryzacja, która troszkę jednak nam zajmie. Da ona nam także odpowiedź, czy będzie robiona wyprzedaż, ponieważ towaru za dużo nie pozostało :)/>

 

Kolega pytał o serię Big Bang, ale z tego co widzimy to pozostawały praktycznie ostatnie sztuki

 

Trudno sie dziwic bo macie najlepsze ceny na wiekszosc produktów :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zrobić wyprzedaż na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" i pozbyć się wszystkiego w 1-2 dni o ile będzie czego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy jest szansa że zapalniczki żarowe Wrócą na stan? Bo na razie ich nie widze a chciałbym złożyć zamówienie z fajerwerkami do postrzelania w ciągu roku i przy okazji mógłbym sobie od razu kupić zapalniczki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa że zapalniczki żarowe Wrócą na stan? Bo na razie ich nie widze a chciałbym złożyć zamówienie z fajerwerkami do postrzelania w ciągu roku i przy okazji mógłbym sobie od razu kupić zapalniczki.

Pozdrawiam.

 

Cześć Kolego!

 

Nie ma problemu, uruchomiliśmy zamówienie u dostawcy i na środę już powinny być na stanie :) gdyby jakieś pytania się pojawiły, problemy to pisz śmiało, najlepiej na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za tak szybką odpowiedź, myśle że po złożeniu zamówienia będe w 100% zadowolony. A tak naprawdę to to nazywa się prawdziwe wychodzenie w strone klienta.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie po letniej przerwie! Jak Wasze przygotowania do sylwestrowej nocy? Stuff'y już w głowie ułożone? Jeżeli macie jakieś specjalne zamówienia, prośby co do konkretnych pozycji u importerów to dajcie nam znać, postaramy się to wszystko dla Was zorganizować :)

 

3majcie się,

zespół PiroArt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nasz drugi filmik z ostatnich testów. Wiele razy piszecie do nas z pytaniem: "czy opłaca się brać te rakiety" lub "czy te rakiety są dobre". Ilu użytkowników - tyle opinii, dlatego dajemy Wam możliwość odpowiedzieć sobie na te pytania. Oczywiście nie porównywaliśmy tu rakiet za 1zł / szt. tylko te w przedziale cenowym, od których już wymagacie trochę więcej, niż tylko zabawy. Ciekawi jesteśmy Waszych opinii


https://www.youtube.com/watch?v=vr51TV4g92Q




Pozdrawiamy, zespół PiroArt


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że po 10.11.15r , będzie już zdecydowanie wszystko uzupełnione ?

szczególnie chodzi mi o mniejsze kostki 9-25sH cenowo te do 30zł

Dokładnie, też mam taką nadzieje, ale to jest porządny sklep i myślę że tak będzie :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...