Skocz do zawartości

30.03.2013 - Warszawa - Procesja rezurekcyjna


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja - Procesja rezurekcyjna

Miejsce - plac Krasińskich w Warszawie

Godzina - 21.30

Wykonawca - pirotechnicy BOR

Długość pokazu - 4 minuty

Film -

 

Jak co roku po procesji rezurekcyjnej w przededniu Wielkanocy, nad placem Krasińskich przed Katedrą Polową Wojska Polskiego w Warszawie, można obejrzeć krótki pokaz fajerwerków. Tradycyjnie zaczął się on gęsto ustawionymi fontannami, które stworzyły ścianę iskier. Po nich na niebie eksplodowały niezliczone ładunki wystrzeliwane z wyrzutni. Początek dość niemrawy, jednak po chwili rozpoczęła się prawdziwa kanonada. Wśród wielu efektów na uwagę zasługiwały migoczące wierzby z niebieskimi gwiazdkami, srebrne palmy w układzie V oraz niesamowita bateria FAN z ogromną chmurą cracklingu, która zrobiła chyba największe wrażenie. Niestety po tej ostatniej baterii, z opóźnieniem odpaliła pojedyncza kostka, która trochę zepsuła finał pokazu. Pirotechnicy z BOR-u zaserwowali naprawdę porządny miszmasz, bardzo przyjemny dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pokaz na prawdę ładny,na pewno budżet był nie mały ponieważ jak widać na filmie od 2:25 strzelają TB241

nie mniej niż 2 szt. a cena jednej to ok. 900 zł .

Naprawdę fajny pokaz i przyjemny dla oka .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że BOR-owi kilka tys. w te czy we wte nie zrobi jakiejkolwiek różnicy, a patrząc na ten pokaz mam wrażenie że panowie podjechali do magazynu powiedzieli "dajta jakieś fajne fajerwerki", podpięli pod aparaturę i poooszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że BOR-owi kilka tys. w te czy we wte nie zrobi jakiejkolwiek różnicy, a patrząc na ten pokaz mam wrażenie że panowie podjechali do magazynu powiedzieli "dajta jakieś fajne fajerwerki", podpięli pod aparaturę i poooszło.

 

Dokładnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...