Skocz do zawartości

[POKAZ] ''Big fireworks Event in Japan''


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

fajniutki pokaz, ale nie był aż taki wielki. Zdarzają się znacznie większe od tego co ejst na filmiki. A jeśli chodzi o zakończenie to jest super :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do drugiej części:
http://pl.youtube.com/watch?v=1gqfO0K7Kj0

Piękny pokaz :wink: Mam jednakże kilka zastrzeżeń, a mianowicie byłem lekko zbulwersowany tym, że było miejscami małe natężenie pocisków oraz to, że muzyka była spokojna. Co do pierwszego to bym debatował za i przeciw, ale drugie po prostu mnie wkurzyło. Taka spokojna, orientalna muzyka przy takim pokazie? Rozumiem, muzyka klasyczna i podobne klimaty, ale ta to niestety porażka :mad:
Ogólnie rzecz biorąc duże wrażenie wywarły na mnie szelki o efekcie chryzantemy, a także dwu-kolorowe komety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje witus muzyka do bani pierwsza część pokazu chyba lepsza. Najbardziej podobały mi się szelki salute na końcu, ale musiał być huk :mrgreen: Szkoda, że u nas nie ma takich pokazów :sad: Chciałbym tam być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten pokaz wcale się nie podobał. Owszem efekty były piękne, ale jak wspomniał Witus muzyka była źle dobrana. Z tak dużej odległości prawie wcale nie było widać pięknego wachlarza :neutral: Japonia, Chiny to przecież potentaci na rynku sztucznych ognii, więc nie dziwią mnie tak wielkie pokazy w tych okolicach :wink:
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne tylko te chryzantemki :P chłopaki a co daje takji efekt tych chryzantemek sa jakieś takie moździeże albo rakiety mówie o czymś mniejszym ale co daje podobny efekt tych chryzantem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są efekt chryzantem w fajerwerkach amatorskich, można je spotkać w wyrzutniach, moździerzach czy rakietach. Wystarczy tylko poszukać efekt. Oczywiście efekt chryzantemy nie będzie tak ładnie odwzorowany jak w szelce bo to oczywiście mniejszy kaliber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka + efekty , to jak komputer + system operacyjny - jedno bez drugiego istnieć nie może :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka + efekty , to jak komputer + system operacyjny - jedno bez drugiego istnieć nie może :arrow:


Zgodzę się, ale te kryteria to muszą być na profesjonalnych pokazach. Na zwykłym sylwestrowym strzelaniu owszem mogą być, ale jest to według mnie zbędne i rzadko spotykane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...