Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

Wspólne Kupowanie systemów do odpalania fajerwerków


Cooli

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, organizujemy akcję WK systemów firmy Remotech. Będzie to jeden zakup i więcej już nie będzie. Możemy skorzystać ze znajomości i rabatów fpsa.

 

Cena sytemów MB 32 kanały programowalnych to ok. xxx ze wszystkimi kosztami.

 

Cena systemów manualnych 12 ch to ok. xxx.

 

Można też zamawiać starą wersję RF32C za ok xxx zł.

 

Kto chętny?

 

Wszystie systemy fabrycznie nowe z roczna gwarnacją producenta

 

Wszystkie systemy posiadają CE

 

Mamy stały rabat 25%

 

Czas dostawy 7-20 dni

 

Deklarację i wpłata zaliczki do 1 Marca 2013

 

Opis systemu MS:

 

http://www.forumfajerwerki.pl/topic/11503-ms-12-kanalowy-manualny-system-rfremotech/page__pid__104017#entry104017

 

RF32B wszyscy już chyba znają.

 

 

LISTA OSÓB BIORĄCYCH UDZIAŁ W WK

 

 

1. Fps - 2 sztuki AlphaFire 12 + 1 pilot do RF32B zaliczka wpłacona

 

2. Firawerkoman - 3 sztuki pilotów do RF32B zaliczka wpłacona

 

3. Cooli - 1 sztuka AlphaFire 12 zaliczka wpłacona

 

4. abuk - 1 sztuka MB 32 Ch zaliczka wpłacona

 

5. przecinak1986 - 1 sztuka MS 12 Ch zaliczka wpłacona

 

6. HotStars - 1 sztuka MS 12 Ch zaliczka wpłacona

 

7. Mrotas - 1 sztuka MS 12 Ch zaliczka wpłacona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo fajnie że dalej jest prowadzone WK, jeśli już to jestem bardzo zainteresowany na wersję MB32 wszystko zależy od tego czy dam rade uzbierać kase do marca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ceny już po rabacie, uwzględniające wszystkie koszty celno-podatkowe i dostawę.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile spłonek do 1 kanału moge podłączyć w tym systemie 12 kanałowym?

 

To zależy od zasilania jakie użyjesz. System pracuje standardowo na 6 x bateria AA 1,5V (popularnie zwane "paluszkami") i w takim przypadku odpalisz maksymalnie 4-5 standardowych zapałów. Można tez zastosować zewnętrzny akumulator żelowy o napięciu do 14V i wtedy liczba maksymalnie odpalanych z kanału zapalników wzrasta do 6-8 szt.

Dodam tylko, że ja na 12V zasilaniu bez problemu odpalałem 8 zapalników o długości 5m każdy.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości, systemy wykonane są w całości z metalu malowanego proszkowo, więc nie jest to tandetny, plastikowy badziew stylu meteora.

Jeśli chodzi o cenę to xxx zł to cena finalna, dostawa do domu to dodatkowe 14 zł na kuriera.

 

PS JacuQM - proszę zaniechać pisania postów w tym temacie, bo chyba dobrze sam wiesz, że i tak nie kupisz a spamu usuwać mi się nie chce! W tym temacie proszę o wypowiedzi osób faktycznie zainteresowanych zakupem

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bym chciał odebrac system osobiście to gdzie???

 

Częstochowa, Łask, Łódź, Kraków. Cena finalnie będzie zależała od kursu dolara i liczby chętnych. Jakby się uzbierało większe zamówienie mogę się jeszcze potargować z kinolem.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha dzięki za informacje :xmas_smile:/>

acha zapomniałem jak by się zmieniła cena 12 kanałowego systemu to prosze o informację oczywiście ja by staniał system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemu MagicFire B aka. RF32B nie ma już w produkcji, anie nie jest dostępny w sprzedaży. Zamiast niego w ofercie jest system MB o bardzo zbliżnych parametrach. Cena na dziś, to jak napisał cooli ok. xxx zł. Strona systemu: http://rfremotech.com/MB.html

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę się na dwie sztuki wersji 32 kanałowej MB ! :)/>/>/>

Lista w pierwszym poście zaktualizowana. Ktoś jeszcze chętny?

 

BTW Znana jest już oficjalna cena systemu MB w Niemczech i wynosi z dostawą 419€ czyli ok 1700 zł Wniosek WK to niebywała okazja :)/>

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Pierwsza partia WK będzie realizowana do 10 lutego, do tego czasu konieczne jest potwierdzenie swoich deklaracji i wpłacenie zaliczek, które musicie wpłacić po uzgodnieniu szczegółów z coolim na pw.

 

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...