Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

Wspólne Kupowanie systemów do odpalania fajerwerków


Cooli

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

W nadchodzącym tygodniu robimy przelew na PayPal, potrzeba 2-3 dni na zaksięgowanie. Zmówienie do producenta pójdzie w poniedziałek 18. lutego, bo cały nadchodzący tydzień kinole mają wolne z racji na obchody ichniejszego nowego roku. Dostawy spodziewamy się w ostatnim tygodniu lutego lub pierwszym tygodniu marca. Wszyscy biorący udział w wk dostaną od nas nr przewozowy do śledzenia przesyłki, żebyśmy nie musieli pisać każdemu z osobna. Termin dostawy zależy od czasu odprawy celnej. Z doświadczenia wiem, że może ona potrwać 1-2 dni, a może się zdarzyć, że potrwa miesiąc. Na to niestety nie mamy wpływu, w każdym razie numer w systemie DHL pozwoli Wam na bieżąco sprawdzać, gdzie jest przesyłka. Zainteresowani dostaną też kopie maila z potwierdzeniem co i kiedy zostało wysłane.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Systemy już są u mnie na miejscu. Paczka doszła w zastraszającym szybkim tempie :)/> Pobiliśmy rekord który należy teraz do nas i wynosi 3 dni wraz z odprawą celną na trasie Chiny - Niemcy - Polska

 

Reszta info co do wysyłki i reszty kosztów w Poniedziałek. Ze wstępnych ustaleń i podliczeń nie będzie dopłat do sugerowanych cen. Cena kuriera 20 zł. Możliwy odbiór w okolicach Łodzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiających proszę o przeczytanie wiadomości PW i wybranie metody dostarczenia systemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemy MB i MS sprawdzone. Bardzo łatwo się programuje.

 

Piloty także sprawdzone i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję organizatorom za możliwość wzięcia udziału w forumowym WK. System już jest u mnie, Cooli dostarczył mi go osobiście, za co również dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zemną było podobnie jeżeli chodzi o dostarczenie systemu :) duży plus :) wkrótce fotki systemu i jakieś zakupy zapałów i drobnych kostek do testów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również za możliwość spotkania i pogadania kilka minut jak to miało miejsce z przecinakiem. Spoko gościu i widać też że pasja fajerwerków go opętała :)

 

Pozdrowienia i myślę, że systemy się sprawdzą w każdych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wszystkie paczki już u odbiorców. Dziękuję Cooliemu za poświęcony czas i zamykam temat. No to do następnego, tylko trzeba znaleźć ochotnika, który się tym zajmie ;)

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wszystkie :) Mrotasowi dziś wysłałem i jak dojdzie proszę o info. Zamykamy i czekamy do kolejnej edycji WK najlepszego forum o fajerwerkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...