Skocz do zawartości

[endriu123457] Plany,zakupy na sylwestra 2013/2014


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie teraz ułożyłem prawdopodobnie ostatnią paczkę jaką zamówię znajdują się w niej kostki, petardy, i art różne bo bez tego ani rusz jak sami wiecie. Nie powiem wam ceny tej paczki ale mam plan zrealizować ją listopad/grudzień (będzie promocja w sklepie Big-Fun). Także czekajcie odwiedzajcie temat. pozdrawiam serdecznie :)

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W poniedziałek zamawiam paczkę na bigfunie (będzie wtedy promocja) znajdowa się będą kostki,petardy i art różne typu:

Wulkany,rzymiaki itp

 

Także zapraszam w środę powinna dojśc paczka więc będzie fotka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka także została zamówiona bigfun. Dzieciaki już się dopytują czy był listonosz:D jedynie pies na sam dźwięk slowa fajerwerki chowa sie pod wanne. w tym roku zamawiamy dwie paczki bo bedzie wiecej zabawy wiecej ludzi i wiecej funu. jedziemy do Bialki Tatrzanskiej do Terma Bialki na sylwestra bez gaci wiec beda fajerwerki troche saunowania i kubanski rum ;D czyli to co lubimy najbardziej. A i mamy w aucie 2 wolne miejsca wiec jakby ktoś coś to pisac w komentarzu . wyglada to tak: https://bilet.termabania.pl/SYLWESTER/54816-Sylwester_bez_gaci_2013%2F14.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana planów teraz zamówiłem paczkę za 120zł na FM a w poniedziałek KrychFire wysyła mi 15 bomb 2" z SP Colorfull peony ponieważ odkupiłem je od niego także fotki pojawią się na przyszły tydzień.

 

 

 

endriu123457 :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie dobrany stuff. Wybrałeś dobre, sprawdzone kostki, a JW408.. Poezja :D Czekam na aktualizację z FM i fotkę szelek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę powinno się wszystko ukazać wraz fotka z całością. Pozdrawiam

 

 

Edit: Paczka z fm już jest u mnie dziś pojawi się fotka całości ( nie będzie bomb które kupuje od krychfire ani tych co już mam kupione ponieważ nie mam ich w domu).

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie ładnie :) tylko brakuje jakichś rakiet i jakiegoś One rowa (zastanów się nad JW1000 albo nad TXC040). Widze że w stuffie jest JW408 a to jest Meeega kostka :D .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie ładnie :)/> tylko brakuje jakichś rakiet i jakiegoś One rowa (zastanów się nad JW1000 albo nad TXC040). Widze że w stuffie jest JW408 a to jest Meeega kostka :D/> .

 

Pozdrawiam

 

 

Nie kupuje wachlarzy ponieważ nie robię pokazu. Pozdrawiam

 

 

 

 

endriu123457 :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzekju, a gdzie pierdołki ? Tak poza tym to stuff super, kostki są ale moździerzyków nie ma. Skąd będziesz brał następną paczke ?

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzekju, a gdzie pierdołki ? Tak poza tym to stuff super, kostki są ale moździerzyków nie ma. Skąd będziesz brał następną paczke ?

 

 

 

 

JacuQM

 

 

Moźdierzyki są jak sam wiesz 24 sztuki Spkowskie. Następną paczkę kupię w grudniu na Top10 w której będzie yhw009 song i pierdołki.

 

 

 

endriu123457 :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z tego ze nie robisz pokazu, ja tez nie robię a kupiłem 2 wachlarze

nie ważne czy robisz pokaz czy strzelasz pojedynczo, wachlarz jest po to aby zakończyć to wszystko jakoś efektownie i żeby zrobiło wrażenie, bo same kostki nie zrobią tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z tego ze nie robisz pokazu, ja tez nie robię a kupiłem 2 wachlarze

nie ważne czy robisz pokaz czy strzelasz pojedynczo, wachlarz jest po to aby zakończyć to wszystko jakoś efektownie i żeby zrobiło wrażenie, bo same kostki nie zrobią tego ;)/>

 

Jak Starczy kasy to kupię :)

 

 

endriu123457 :67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...