Skocz do zawartości

[endriu123457] Plany,zakupy na sylwestra 2013/2014


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na razie stuff prezentuje się tak (brakuje 39 bomb 2") (budżetu już dużego nimam więc już paczki z internetowych sklepów nie będzie ale w biedronce kupie na 100% za 50zł). Zdjęcie 100% stuffu dodam 28/29 Grudnia :christmascool:/>

 

 

 

d4271f876aae2ce7gen.jpg

 

 

 

 

endriu123457 :f_a:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na cały zestaw sylwestrowy poszły prawie 2 koła. Baterie, fontanny, petardy i wyrzutnie. Zawsze robiliśmy pokazy, ale po raz pierwszy będzue on tak efektowny. Super Power dało przyzwoity rabat, oby tylko wszystko wyszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dojdzie 2x TXP859 a za tydzień 2x fp3 small . W Biedronce dokupie rakiety za 12 zł i to koniec na ten rok. Wszystko co chciałem mam także jestem z siebie zadowolony. Zdjecie całego stuffu dodam jak go całego skolekcjonuje. Pozdrawiam :christmascool:/>/>/>

 

 

 

 

endriu123457 :f_a:/>/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zdjęcie całości ? :)/>

 

 

 

 

JacuQM

 

 

 

Wydaje mi się że fotka powinna byc między 27 a 28 grudnia na 100% już z wszystkim co mam ;)... Pozdrawiam :f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest niedziela :D/> Kurierzy nie jeżdżą a sklepy są zamknięte xD

 

 

 

Petardy kupiłem od czarodzieja który mi je dworzec PKP przywiózł ;)

 

 

 

 

endriu123457 :f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie stuff prezentuje się tak (brakuje 39 bomb 2") (budżetu już dużego nimam więc już paczki z internetowych sklepów nie będzie ale w biedronce kupie na 100% za 50zł). Zdjęcie 100% stuffu dodam 28/29 Grudnia :christmascool:/>/>

 

 

 

d4271f876aae2ce7gen.jpg

 

 

 

 

endriu123457 :f_a:/>/>

 

 

Stuff fajnie dobrany masz JW408 nad którą sam się zastanawiałem długo również czekam na foto całośći oczywiśćie z szelkami :) PS Ładna szafa mam chyba taką samą hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie pudelko z petardami? ktore jest na jednym zdjeciu.

 

Zdecydowales czy odpalasz poj, czy pokaz?

Stuff fajny, sa mniejsze jak i wieksze wyrzutnie. Bedzie duzo huku i mnostwo kolorow.

 

 

Niedodawałem bo tam same korsarze były :P/>

 

 

Strzelam pojedyńczo

 

 

PS: W 95% przed świętami zamówię jeszcze na fk jw39 :)

 

 

 

 

 

 

endriu123457 :f_a:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas będzie pokaz - i chyba tak powinno być najbardziej efektownie. Zestawik jest konkretny i przygotowany.

To co ty przygotowałes jest również imponujące. Wrzuć później na internet filmik z imprezy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stuffu dojdzie 1xRakiety perfect 4x saturn missile 2x flash 4x trzeszczące kulki 1x duży zestaw z biedronki 2x motyle z hestii (te duże ze strzałem) i 2x żuki :) zdj mam jak to wszystko zakupie i paczka z fk przyjdzie :fireworks: :fireworks:

 

 

 

endriu123457 :f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w stuffie niczego nie brakuje, no może więcej rakiet by się przydało :) ale widzę, ze skorzystaliśmy z tej samej promocji na korsarzu :D czekam na zdjęcie całości i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...