Skocz do zawartości

P7607 Gold Nagoja


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol - P7607
Nazwa - Gold Nagoja
Zdjęcie - http://imageshack.us/photo/my-images/80/goldnagoja.jpg/
Ilość strzałów - 49
Kaliber - 1,2"
Film -



Gold Nagoja to jedna z wyrzutni z serii Gold , do której należy łącznie osiem produktów. Według mnie jest to bardzo efektowna seria 49-strzałówek, więc nie mogłem się oprzeć i kupić choć jednej z nich. Postawiłem na Nagoję i tak jak się spodziewałem, jest to rewelacyjna wyrzutnia. Trzeszczące, złote wierzby z dodatkiem zielonych, migoczących gwiazdek, uzupełnione zielonym bukietem świetnie prezentowały się na niebie. Na wszystkich widzach duże wrażenie zrobiła wysoka intensywność wystrzeliwania ładunków. Bardzo dobry produkt - polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kostka niestety w tym roku zawiodła i to nie tylko mnie. Został zmieniony jej efekt, przez co zupełnie nie przypomina wyrzutni jaką dotychczas była. Obecnie jest wolna, z bardzo małym efektem chudych palm z zielonymi gwiazdkami. Niestety wielkością jak i grubością "liści" pokonuje ją 19-sto strzałowa wyrzutnia taka jak SL1901 czy P7350. Wyrzutnia jeden z lontów ma zakończony plastikową "wtyczką" jak się domyślam umożliwiającą łatwiejsze podpięcie pod system. Jeżeli jednak ktoś nie chce się zawieźć nie polecam tej wyrzutni nawet za kwotę poniżej 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój film:
http://www.youtube.com/watch?v=-QJMlpV4zwI

Tegoroczna kostka trochę mnie zawiodła. Efekt jest mało dynamiczny, rozpryski małe i niezbyt gęste. Kostka nie wybija się ponad inne 49'strzałówki, mimo wysokiej ceny. Zielone gwiazdki są słabo widoczne. Dawny efekt był o wiele lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że trafiłem jeszcze na stary efekt. Rozpryski były ogromne i rozświetliły całe niebo. Kostka zrobiła na mnie jak i na widowni ogromne wrażenie. Zamierzałem nawet zaopatrzyć się w nią również w tym roku, lecz jeśli miałbym trafić już na nowy efekt, to wolę nie ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...