Skocz do zawartości

13.06.2007 - Sulejówek - Święto Miasta Sulejówek


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - Święto Miasta Sulejówka - Dzień Marszałka - 13.06.2007

Okazja - Święto Miasta Sulejówka - Dzień Marszałka
Miejsce - Dworek Milusin w Sulejówku
Godzina - przed 22:00
Wykonawca -Firma KOMETA
Długość pokazu -2:30
Link do ściągnięcia filmu - http://rapidshare.com/files/38098507/Sulejowek.avi
Link do obejrzenia na YouTube -




Komentarz - Szczerze powiedziawszy spodziewałem się większego i lepszego pokazu ale i ten nie był najgorszy.
Nie było w nim widocznego typowego rozpoczęcia, rozwinięcia i zakończenia, czyli finału.
Strzelanie od razu zaczęło się od dużych ładunków. Na pokazie "królowały" peonie
ale nie brakowało również złotych koron, czy chryzantem. Najbardziej spodobała mi się
jedyna na pokazie peonia z palmą w środku, czerwone chryzantemy i olbrzymie
peonie pod koniec.
Muzyka była dobrze dobrana, ponieważ była spokojna podobnie jak cały pokaz.
Ale to, czego najbardziej mi brakowało to jakiś efektowniejszy i głośniejszy finał. Mogli np.
na koniec wystrzelić więcej tych złotych opadających koron.
Ogólnie na niebie nie było wielkiego szału ale pokaz był przyjemny dla oka i ucha...

Uwagi - Sztuczne ognie były niezbyt dobrze widziane, ponieważ przeszkadzały liczne drzewa.
Organizatorzy mogli pomyśleć o lepszym miejscu na odpalanie.

Moja ocena - Na 10 pkt. daje 6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazik taki średni dam 5/10. Ja widziałem w nim zakończenie, zaczęli puszczać na wtedy większe szelki. Na początku były mniejsze niż te pod koniec. A jeśli chodzi o efekty to takie coś słabiutkie mogły by być bardziej różnorodne np. chryzantemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to dziwie się, że firma organizująca pokaz (Kometa), która jest doświadczona zrobiła taki pokaz. W zasadzie to była amatorska odmiana pirotechniki profesjonalnej. Żadnych konkretnych szelek, tylko zwykłe standardowe i najtańsze rzeczy. Zapewne władze Solejówka nie przeznaczyły na ten cel większej ilości pieniędzy i efekt jest taki jest...
Jak to mówią programiści gier z Rosji "Chcieliśmy dobrze, ale wyszło jak zwykle...".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie troszke slaby ten pokaz no ale byl ale zle te fajerwerki puszczali zamiast duze na sam koniec i szybko to oni slabo to robili :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...