Skocz do zawartości

[Ruzz] Skromny stuff na 2013. :)


Ruzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, o to mój stuff łącznie ~145zł.
20121219183836.jpg
20121219183845.jpg
20121219183853.jpg
20121219183859.jpg
20121219183906.jpg
Czemu same petardy? Otóż ja w tym roku kupuję petardy, a mój znajomy rakiety, wyrzutnie, moździerze i rzymskie ognie.
Słaba jakość bo fotki robione telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zabawy będzie sporo, przydałoby się jednak coś inego, ale jak sam mówiesz skoro kolega kupuje to luz. Całkiem przyjemny stuff, zapraszam do oceny mojego stuffu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


145 zł :facepalm:/> ! No cóż, jak dla mnie źle przeznaczone pieniądze ale jeżeli chodzi o sam huk 5/5 a o efekt 2/5

Tylko huk, po co mi efekt w petardach? Dla efektu będę miał wyrzutnie, moździerze itd. :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Same petardy, można i tak, możesz też dodać swojego znajomego sprzęt. :)/>

On będzie dopiero kupował, najpewniej:
  • fireworld.pl
  • Hurtownia Thunder w naszym mieście


Jak kupi, to może coś dorzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co oceniacie efekt? Przecież kolega napisał że jakby chciał kupić coś dla efektu to kupiłby wyrzutnie moździerze itp. Ale z racji tego że jego kumple to wezmą to postanowił że kupi dużo petard. Będzie miał zabawę i narobi huku ;-) Pozatym czytajcie nagłówki. "skromny stuff na 2013"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Xanter to mój znajomy (kilka lat temu, korzystał z tego forum z mojego IP ponieważ jego PC był w naprawie)
To on kupił to samo co tu ale bez dymnych kulek.

http://img52.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=pict0415r.jpg


Dojdzie jeszcze stuff dwóch kolegów, jeden kupuje moździerze i wyrzutnie łącznie ~250zł, a drugi kolega rakiety i moździerze łącznie ~200zł.
Niestety fotek dwóch ostatnich kolegów nie będzie - najprawdopodobniej wyjeżdżam z miasta i wracam dopiero 31.12, a wtedy nie będę miał czasu na dodawanie fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ładnie, ale brakuje mi tu EX1 :D/>/>.

Jak już miałem stuff w domu, to dwa dni później "obudziłem się" i zapomniałem o EX1... Fail. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem bardzo fajnie, jeśli chodzi o dobór petard. Szkoda tych EX1, lecz jeśli jest obok Ciebie gdzieś sklep "Aldi" to w nim możesz je w tym roku dostać. Ja z kolei zapomniałem przy kupnie o whistling rockets :xmas_sad: Chyba ich już nie dostanę, no ale cusz. Niezły motyw jeśli chodzi o to, że stuff kupujesz na spółkę z kolegą. Będziesz miał z pewnością hucznego sylwka :xmas_smile: Dobrego i bezpiecznego strzelania w sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogółem bardzo fajnie, jeśli chodzi o dobór petard. Szkoda tych EX1, lecz jeśli jest obok Ciebie gdzieś sklep "Aldi" to w nim możesz je w tym roku dostać. Ja z kolei zapomniałem przy kupnie o whistling rockets :xmas_sad:/> Chyba ich już nie dostanę, no ale cusz. Niezły motyw jeśli chodzi o to, że stuff kupujesz na spółkę z kolegą. Będziesz miał z pewnością hucznego sylwka :xmas_smile:/> Dobrego i bezpiecznego strzelania w sylwestra.

Nie mam Aldi koło siebie. Dzięki za opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff bardzo przyjemny i idealny do zabawy . Skoro kolega ''dopełni'' Stuff to będzie Fajnie :) Tak jak wyżej koledzy pisali , brakuje paru rzeczy ale się zdarza.
Ahh Cyrkoblitz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stuff bardzo przyjemny i idealny do zabawy . Skoro kolega ''dopełni'' Stuff to będzie Fajnie :)/> Tak jak wyżej koledzy pisali , brakuje paru rzeczy ale się zdarza.
Ahh Cyrkoblitz :D/>

Wiem, że brak, ale brakowało mi również funduszy. A efekt będzie ze stuffów kolegów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Świetny stuff jeśli chodzi o Huk :)/>/>

Głównie stawiałem na huk, nie ilość.


Ciekawy zestawik, życzę miłego strzelania, pozdrawiam!

Dziękuję i wzajemnie.

@Topic
Porobiłem sobie kilka karabinków z K0201.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...