Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Przechowywanie fajerwerków


Gość Wojtek

Pytanie

Gość Wojtek

Witam, szukałem po forum i nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie więc zakładam nowy temat.
Mianowicie chciałem zapytać gdzie można przechowywać fajerwerki, niedługo przyjdzie do mnie duża paczka za ponad 400 zł i nie wiem czy mogę to wszystko aż do sylwestra trzymać np. na balkonie? Czy może lepiej dać do piwnicy czy jak ? Pierwszy raz zamawiam tyle fajerwerków dlatego wole zapytać żeby potem nie było problemu z nimi ; )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tylko nie balkon! Piwnica też nie za bardzo. Możesz trzymać gdziekolwiek chcesz byle było, to suche miejsce. Ja np. trzymam w pudle, w pokoju. Nie polecam wilgotnych miejsc, szczególnie balkony, na których niedługo znajdzie się śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość DreSzCzyK

Wstaw sobie w jakiś kąt żeby ci miejsca paka za dużo nie zajmowała ;) lub na Szafę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Człowieku jaki Balkon jaka piwnica przecież to wszstko szlak trafi Deszcz,wilgoć,snieg,szczury xD Weź to wszystko trzymaj w tym kartonie który przyjdzie i połóż gdzieś za drzwiami albo przy łózku. Ja sobie zrobiłem pożądek w szafie jakieś ciuchu do worka i do piwnicy a petardy na ich miejsce :D Może później wastwie foto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale bzdury gadacie xd

Balkon to przesada bo jest bezpośrednio narażone na warunki atmosferyczne.

Piwnica jak najbardziej, fajerwerki nie mogą zawilgotnieć z takiego powodu tylko, że leżą sobie w chłodnym pomieszczeniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale bzdury gadacie xd

Balkon to przesada bo jest bezpośrednio narażone na warunki atmosferyczne.

Piwnica jak najbardziej, fajerwerki nie mogą zawilgotnieć z takiego powodu tylko, że leżą sobie w chłodnym pomieszczeniu. :)/>/>


Ale i tak lepiej trzymać w suchym i cieplym miejscu :D/> xD

PS. mpi - zawilgotnieć xD ? nie lepiej zawilgnąć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Haha.. na balkonie...
Nie można po prostu schować tego do szafy lub trzymać gdzieś obok biurka łóżka ściany ?
Jak masz strych to na strych o ile nie jest zawilgocony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja zawsze trzymam w tym kartonie co przyjdą + wkladam do dużego worka na śmieci i szczelnie owijam. Tak zapakowane leżą sobie spokojnie w piwnicy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...