Jump to content

JB-1 Thunder King (Jorge)

czesio

Recommended Posts

Tak ja miałem. Za te pieniądze myśle że nie jest warte kupna. Jest 6 szt. Małych wyrzutni która daje 1 strzał. Wysoko leci zielony pocisk który na końcu wybucha (huk porównywalny do FP3/Small) Z tego co wiem jest jeszcze wyrzutnia "Thinder King" 25strz. (29,99) Dosyć ładny na początek pokazu :)

No proszę, mamy nowość. Dość ciekawy i rzadko spotykany w Polsce artykuł pirotechniczny tego typu. Cena jest dosyć spora, takie jest moje wrażenie jak za 6 sztuk.
opis efektu :
- zielone, iskrzące komety, a następnie bardzo głośna eksplozja
Zobaczymy, czekamy na opinie posiadaczy :)

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mi jakoś ten artykuł nie przypadł do gustu. Wolę kupić wyrzutnię z efektem salute, niż bawić się pojedyńczym odpalaniem. Poza tym cena nie jest zadowalająca.

Film:

Nie miałem okazji testować tego nowego produktu lecz mogę stwierdzić że jest on dobry do zabawy, w sylwestra jak i przed nim ;D, cena nie jest taka straszna, a zabawka niezła. Możliwe że przy zamówieniu na BigFunie dokonam zakupu tego produktu ;))

• 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja zakupiłem 12 sztuk tego produktu.

8aap.jpg

Zakupiłem go z czystej ciekawości i zobaczymy jak wypadnie w testach.W krótce pojawi się filmik:)

• 4 weeks later...
  • mantis changed the title to JB-1 Thunder King (Jorge)