Skocz do zawartości

JW37 Gogo Dance


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

JW37 Gogo Dance
Importer: Jorge
Opis: fontanno-wyrzutnia + 230 kolorowych kul (nie próbujcie liczyć :wink: )
Efekt: http://rapidshare.com/files/23541098/Gogo_Dance.wmv.html (14MB)

Wraz z kolegami zrobiliśmy mały pokaz na działce jednego z nich. Niestety nie przyniosłem na to nic z mojego sprzętu. Gogo Dance należał do mojego brata i dał za niego 27zł (w hurtowni 18,20zł). Drugi brat nagrywał, a ja tylko patrzyłem.
Sama fontanno-wyrzutnia jest dość spora, a dlatego, że w środku jest rura z fontanną, a na obwodzie są poprzyczepiane rurki rzymskich ogni. Przypuszczam, że z jednej rurki wylatywało 10 kul, bo razem było ich 23. Efekt i dynamika wystrzałów robiła bardzo duże wrażenie i trzeba przyznać, że sam się zdziwiłem. Fontanna była raczej taką wstępną grą, a dopiero później poszły w ruch niezliczone ilości różnokolorowych komet.
Fajerwerka godna polecenia, ale z pewnością nie jest to mistrz pod względem cena/jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie średnie. Fontanna nie była w tej wyrzutni w ogóle potrzebna, ale później już się rozkręciło. Szczerze powiem że myślałem że ta wyrzutnia będzie dłużej strzelać, moja ocena tej wyrzutni to 3+/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się ta wyrzutnia podoba :) Efekcik bardzo fajny, szczególnie jak chcemy zrobić jakiś pokaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dlatego tak słabo oceniłem bo zrobiłem sam lepszą z rzymskich ogni, ale do rozpoczęcia jakiegoś pokazu to jest ok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

No to ja teraz ostro odświeżę temat i napisze coś :)
Chwilę po 00:00 odpaliłem tą wyrzutnię i przyznam, że spełniła moje oczekiwania. Ponad 35 sekund ładnego efektu, z pięknym odgłosem "wypluwania". Bardzo ładnie oświetlała pobliskie domy. Oczywiście najlepiej się wykazuje na rozpoczęcie pokazu. W moim przypadku nie było żadnego pokazu ( za mało fajerwerków :cry: ) Ale ona jako pierwsza poszła na odstrzał :) Także polecam, jednak ocenie można różnie myśleć :) Daję 8-/10 [mały minus za cena/efekt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...