Skocz do zawartości

Co to jest?


Gość Starszak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Starszak

Witam. Zastanwia mnie co zsotało odpalone w 28 sek. filmiku


Słyszałem, że kula od moździerza ale jaka? Gdzie dostanę?

P.S Jeśli zły temat to proszę oprzeniesienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Starszak

Możecie podać nazwy produktów, które mogły wchodzić skład tego karabinka? Odpala się to w sposób skręcenia wszystkich lontów w jeden?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Możecie podać nazwy produktów, które mogły wchodzić skład tego karabinka? Odpala się to w sposób skręcenia wszystkich lontów w jeden?

1) Nie możemy, bo nie wiemy, co wchodzi w jego skład i nie mamy jak tego rozpoznać.
2) Nie powiemy ci, jak takie coś zrobić, bo na tym forum nie wolno mówić o samoróbkach. Ponadto ten karabinek jest wyjątkowo niebezpieczny i trzeba być kretynem, żeby go odpalać tak jak oni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem napchane są tam rakiety, jakieś szelki, możliwe że jakieś rozebrane wyrzutnie + na pewno fp3. To połączenie jest jak widać niebezpieczne, ale efektowne. Moim zdaniem za blisko budynków i samochodów zostało to odpalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt ciekawy, ale nic poza tym..
Głupota, bezmyślność i debilizm. Jak można takie ładunki odpalać kilka metrów od aut i budynków. Mogli się wybrać poza strefę zamieszkałą.
Zdecydowanie nie popieram takiego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W holandi robią takie fajerwerki jakie się na nie śniły. Ale na pewno nie jest to jedna wyrzutnia lub coś w tym rodzaju. Jest to karabinek. W holandi możemy kupić np wulkan który na końcu wybucha. Petardy z kolorowym dymem i tym podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko wymyślnym fajerwerkom, a nawet popieram. Zwiększa to efektywność widowiska, nie mniej jednak wszystko z zachowaniem maksimum bezpieczeństwa.
Pozdrawiam Piromaniaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No porostu szkoda słów.... Połączenie rakiet,kilku wyrzutni DUŻEJ ilości fp3 o ile dobrze widziałem to granatów dymnych .... Możliwe że szelki od moździeżt A gdy przechodziło tamtędy dziecko ? Ja wale DEbilizm do potęgi entej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...