Skocz do zawartości
  • 0

Problem z Piccolo


poSeydon.

Pytanie

Witam. Chcę się dowiedzieć od jakiego importera są najlepsze "legendarne piccolaki" ;) Chodzi mi oto żeby było jak najmniej niewypałów i w ogóle waszym zdaniem jak piccolo to od jakiego importera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moim zdaniem "legendarne" i najlepsze (jak dla mnie) piccolo to : JC01S Piccolo Corsair z Jorge, cena to 0,92zł za paczke na BF, petardy wybuchają po 4-7 sek. huk też całkiem dobry :DNiewypały zdarzają się bardzo bardzo rzadko, petarda wybucha nawet gdy się ją wrzuci do wody od razu po odpaleniu :D Ogólnie to nie wyobrażam sobie sylwka bez piccolo z jorge :)


P.S mantis mam Opere ;)

Edytowane przez czesio
Pora przesiąść się na jakąś inną przeglądarkę niż Internet Explorer. Polecam Google Chrome, albo Mozilla Firefox - podkreślają błędy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo duże znaczenie na ilość niewypałów i moc ma miejsce w którym kupisz kultowe petardy.Jeżeli są traktowane jak ziemniaki i trzymane przez jakiegoś handlarza przez parę godzin na śniegu i mrozie no to sam masz odpowiedz. Jeżeli chodzi o importera to chyba jordżowskie ładnie walą ale i Hestia daje radą. Tak naprawdę są to tak małe petardki, że moim zdaniem różnica jest znikoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak na moje k0201 obojętnie jakiej firmy prawie się nie różnią od siebie, jedynie głównie poligrafią, w mniejszym stopniu hukiem ale i to raczej bardzoooo porównywalne. Jeśli chodzi o niewypały to własnie jak ponczo napisał. Kupowałem kiedyś piccolo Hestii z Auchana i były najczęściej w lepszym stanie niż te z bazaru od Komety, jak wiadomo na bazarze to będzie stać z tydzień w zimnym itp. itd. A jeśli można wiedzieć to czemu zadałeś takie pytanie? Ani hukowych, ani cenowych różnic znaczących nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moim zdaniem "legendarne" i najlepsze (jak dla mnie) piccolo to : JC01S Piccolo Corsair z Jorge, cena to 0,92zł za paczke na BF, petardy wybuchają po 4-7 sek. huk też całkiem dobry :DNiewypały zdarzają się bardzo bardzo rzadko, petarda wybucha nawet gdy się ją wrzuci do wody od razu po odpaleniu :D Ogólnie to nie wyobrażam sobie sylwka bez piccolo z jorge :)

Noo to ja otworzyłem swoją 1paczke Piccolo JC01S od zakupu i na 8 wystrzelonych, połowa to niewypały. Brałem je z FM więc zobacze jak tam bedzie dalej z nimi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystkie jakościowo są podobne z małym wyjątkiem... rok czy 2 lata temu na 5 paczek pikolaków od Komety które miałem, aż mniej więcej połowa w każdej paczce to były niewybuchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Potwierdzam, najlepszymi pikolakami według mnie są te z Hestii, ale co to w ogóle za temat bez sensu... :!

Pzdr CV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...