Skocz do zawartości

[macieek95] STUFF - plany, zakupy, przemyślenia


macieek95

Rekomendowane odpowiedzi

Stuff 2012/13!!!!!


Petardy:
FP3 small x2opak.
FP3/New x2opak.
FP3/New x6sztuk
Big Corsair JC04 x9opak.
Piratka [Hestia] x1sztuka

Wyrzutnie:
Mars SBB JW07
Katmandu JW26
Cudak battery JW25
SoF JW90

Fontanny:
Ballet JW11
Trole JF10
Fuji


Rakiety/Moździerze:
JR8 Diabolo x 3sztuki
M22 (Biedronka)
Inne:
Circoblitz JM01 x2opak.
STROBOSKOP 90 SEKUND TXF441 x1opak.
Albatros JM06-2 x1opak.
Kamikadze JM02N x2opak.
Star Twister 153010 x1opak.
Cracling Blitz P07022 x2 sztuki
Multicolor T6237 x2sztuki
Osa P0001D x1sztuka
Kornik P001A x2sztuki
Mały Kamikadze W504 x2sztuki
Forum jak zwykle zachęciło mnie do obeznania się z promocjami sklepów internetowych i złożenia zamówienia. Paczuszka będzie mnie kosztować 131,16zł, a w niej jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, znajdę:

FP3 small x2opak.
FP3/New x2opak.
Big Corsair JC04 x9opak.
Mars SBB JW07
Katmandu JW26
Cudak battery JW25
SoF JW90
Ballet JW11
Trole JF10
Circoblitz JM01 x2opak.
STROBOSKOP 90 SEKUND TXF441 x1opak.
Albatros JM06-2 x1opak.
Kamikadze JM02N x2opak.
Star Twister 153010 x1opak.

Zyskam jeszcze parę rakiet JR8 Diabolo, Żuków, Os - ale to nie wiadomo w jakich ilościach, ale na pewno bardzo małych. Myślę, że kurier zostawi paczkę poniedziałek, wtorek.
Jest to prawdopodobnie moje ostatnie zamówienie takiej wielkości. Jeśli się nie mylę, stuff uboższy niż w zeszłym roku. Zmieniają się powoli priorytety w wydawaniu pieniędzy i "uczuciu zabawy".
Wszystkie wyrzutnie miałem już okazje odpalać i zdecydowałem się ponownie na nie, ponieważ nie jestem w temacie nowych wyrzutni, a te mi się podobały na tyle, by jeszcze raz je zakupić. Fontanny też już miałem. Circoblitze i FP3/N, BC również Z nowości: FP3small, Stroboskop TXF441, Albatros, Kamikadze JM02N, Star Twister. Zdjęcia dodam natychmiast po otrzymaniu przesyłki. Zostało mi jeszcze trochę petard, motyli, wulkaników z zeszłego roku.

Jeśli chodzi o plany: Zamierzam jeszcze kupić moździerz (pewniak), myślę, że w Biedronce, ew. w Lidlu jeśli będzie jakiś ciekawy. Bardzo możliwe, iż dojdą jeszcze jakieś malutkie wulkaniki, duperele czy cokolwiek znajdę ciekawego w marketach, ale to już małe wydatki.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Oto przyszła dzisiaj paczuszka! W końcu! Dodaję zdjęcia zawartości mojej części przesyłki, a na drugim zdjęciu pozostałości z poprzedniego sylwestra. Ogólnie zyskałem jedną sztukę Osy, 3 rakiety Diabolo JR8 (multicolour stars, crackling stars, red stars) i 2 rzymiaki 15-strzałowe od Jorge. Na górze pierwszego posta, będę zawsze miał wypisany cały stuff.


20121114162259.jpg


20121114161905.jpg


Nie są to ostatnie zdjęcia, które ujrzycie. Dodam nowe w grudniu, z zapewne bardzo małych zakupów. Pozdrawiam Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem, musiałem trochę pobyć z fajerwerkami, żeby nie płakały. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że muszę teraz długo, długo czekać do odpalenia. Choć i tak planuje już w ten weekend wypróbować petardy i drobnicę. Pozdrawiam i dzięki za komentarz ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny stuff dobre kostki "żeby nie płakały" hehe :D 10/10 i moim zdaniem lepiej zakryć złotkiem rury od wyrzutni bo niech jakiś płomień spadnie i może być samozapłon xD... le tak to wszystko ok

zapraszam do mnie.


endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiejsze poranne zakupy: Moździerz M22 z Biedronki. Ogólnie planować nie planuję nic kupić ale życie różnie się układa, może jakieś małe co nieco (bardzo wątpliwe).
20121227112520.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynczo na 100proc. Co najwyżej może połączę jakieś 2 wyrzutnie razem. Tak to nie ma żadnych planów pokazowo. Zastanawiam się też czy nie połączyć ze sobą 3 rur od moździerzy i miniwyrzutni nie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...